Jestem N - Inspirujące historie chrześcijan

okładka
  • promocja
Wysyłka w: 48 h + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 27,20 zł 32,00 zł 27.20
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jestem N - Inspirujące historie chrześcijan

Czy znasz cenę kroczenia drogą Jezusa?
Yousef, któremu własna matka groziła śmiercią za posiadanie Biblii, rozprowadza Boże Słowo tak, jak niegdyś jego rodzina rozprowadzała narkotyki.
Parveen postanawia pomagać innym młodym chrześcijankom pracującym w domach muzułmanów po tym, jak jej pracodawczyni pobiła ją za chodzenie do kościoła.
Abdulmasi zabijał setki chrześcijan w północnej Nigerii, nie czując wyrzutów sumienia – aż do dnia, w którym postanawia wybrać nowe życie wiary i poświęca wszystko dla Boga miłości.

Jak dać się zainspirować tym pełnym wiary braciom i siostrom w Chrystusie, rozsianym po całym świecie? Jak się o nich modlić? I czego te niesamowite historie uczą nas o Bogu, którego światłość rozświetla wszelki mrok?
„Jestem N” przypomina nam, że i my wszyscy jesteśmy „N”. W ten sposób muzułmańscy ekstremiści znakują domy wyznawców Jezusa z Nazaretu. Gdziekolwiek żyjemy, musimy łączyć się w poczuciu jedności z tymi, którzy cierpią prześladowania. Poznajcie więc ich rodziny. Przeczytajcie ich historie. I pogłębcie swoją wiarę w Boga, który daje odwagę, aby być światłością w ciemności okrutnego świata.

Okładka: miękka
Format: 13,5 cm x 20,5 cm
Liczba stron: 256
Rok wyda­nia: 2016

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl