W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

ROZMOWY Z BOGIEM medytacje na każdy dzień TOM I Adwent, Boże Narodzenie Francisco F. Carvajal APOSTOLICUM

Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Kod produktu: 8944

Opis

ROZMOWY Z BOGIEM medytacje na każdy dzień TOM I Adwent, Boże Narodzenie którą napisał Francisco F. Carvajal jest to drugie, poprawione i uzupełnione wydanie z serii medytacji na każdy dzień. W książce znajdują się liczne cytaty duchowych pisarzy którzy tworzyli w różnych epokach, mogą one stanowić źródło codziennych medytacji nad wieloma aspektami życia chrześcijańskiego.

O autorze:

Francisco Fernández Carvajal urodził się w Granadzie w 1938 r. Ukończył wydział historii na Uniwersytecie Nawarry, a następnie obronił rozprawę doktorską z prawa kanonicznego na uniwersytecie Angelicum w Rzymie. Jest duchownym Prałatury Opus Dei. Obecnie zaangażowany jest w duszpasterstwo rodzin.

Przez wiele lat był redaktorem naczelnym miesięcznika „Palabra”. Wśród jego licznych publikacji są m.in.: Antologia tekstów (zawierająca ponad 6000 cytatów pisarzy duchowych z różnych epok) oraz komentarze do Ewangelii św. Marka i św. Łukasza. Polskiemu czytelnikowi, oprócz Rozmów z Bogiem, znane są także: Rozważania wielkopostne, Jak dobrze skorzystać z kierownicza duchowego oraz Zostań ze mną, Panie.

 

Tłumaczenie: Jan Jarco

ISBN: 987-83-7031-606-8

Format: 105x150 mm

Ilość stron: 416

Wydanie: II poprawione i uzupełnione

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium