W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

ROZMOWY Z BOGIEM medytacje na każdy dzień TOM VII, Uroczystości, święta i wspomnienia liturgiczne; lipiec - grudzień; INDEKSY Francisco F. Carvajal APOSTOLICUM

Cena: 23,50 zł 23.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 8947

Opis

ROZMOWY Z BOGIEM medytacje na każdy dzień TOM VII, Uroczystości, święta i wspomnienia liturgiczne; lipiec - grudzień; INDEKSY jest to książka którą napisł Francisco F. Carvajal, wydana została przez wydawnictwo Apostolicum. Jest to drugie, poprawione i uzupełnione wydanie z serii medytacji na każdy dzień. W książce znajdują się liczne cytaty duchowych pisarzy którzy tworzyli w różnych epokach, mogą one stanowić źródło codziennych medytacji nad wieloma aspektami życia chrześcijańskiego. Jest to VII tom z siedmiotomewej serii Rozmów z Bogiem.

O autorze:

Francisco Fernández Carvajal urodził się w Granadzie w 1938 r. Ukończył wydział historii na Uniwersytecie Nawarry, a następnie obronił rozprawę doktorską z prawa kanonicznego na uniwersytecie Angelicum w Rzymie. Jest duchownym Prałatury Opus Dei. Obecnie zaangażowany jest w duszpasterstwo rodzin.

Przez wiele lat był redaktorem naczelnym miesięcznika „Palabra”. Wśród jego licznych publikacji są m.in.: Antologia tekstów (zawierająca ponad 6000 cytatów pisarzy duchowych z różnych epok) oraz komentarze do Ewangelii św. Marka i św. Łukasza. Polskiemu czytelnikowi, oprócz Rozmów z Bogiem, znane są także: Rozważania wielkopostne, Jak dobrze skorzystać z kierownicza duchowego oraz Zostań ze mną, Panie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium