W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

 

Dzwonki kościelne - poczwórne 999 Dzwonki kościelne - poczwórne 999
Producent: Włoski
Cena: 530,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biały welon na kielich mszalny Biały welon na kielich mszalny
Producent: Polski
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet bielizny kielichowej / 13 Komplet bielizny kielichowej / 13
Producent: Polski
Cena: 95,00 zł
zobacz więcej
Naczynko na oleje s/964 Naczynko na oleje s/964
Producent: Włoski
Cena: 135,00 zł
zobacz więcej
Olej do świec 5 L Olej do świec 5 L
Producent: Polski
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet bielizna kielichowa /18 Komplet bielizna kielichowa /18
Producent: Polski
Cena: 95,00 zł
zobacz więcej
Komplet bielizny liturgicznej /2 Komplet bielizny liturgicznej /2
Producent: Polski
Cena: 95,00 zł
zobacz więcej

Różnorodne wyposażenie do kościoła

Nasz sklep oferuje katolickie produkty najlepszej jakości. W tej kategorii znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria liturgiczne o szerokim zastosowaniu. Dbamy o to, by cały oferowany przez nas sprzęt spełniał wszelkie niezbędne warunki pozwalające na wykorzystanie go w nabożeństwach i nie tylko. Wszelkie produkty dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wykończone z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu z pewnością będą Państwo zadowoleni zarówno z ich funkcjonalności, jak i wyglądu. Stale zwiększamy liczbę akcesoriów liturgicznych dostępnych w naszej ofercie, więc nie będzie problemów ze znalezieniem wszystkiego, czego Państwo potrzebują. Można kupić u nas między innymi stojaki pod trybularze oraz pulpity pod mszały i ewangeliarze. Oferujemy zarówno proste modele wykonane z drewna, jak i zdobione egzemplarze z metali szlachetnych. Posiadamy różne wzory chust do ciemnicy, spośród których można dokonać wyboru. W ofercie znajdują się także takie akcesoria liturgiczne jak różnego rodzaju kropielnice (również nowoczesne bezdotykowe), krzyże stojące oraz procesyjne, również różnego rodzaju lampy, lampiony i lichtarze. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, w której znajdują się wszystkie produkty niezbędne do kompletnego doposażenia kościoła.

Akcesoria liturgiczne - kadzidła i węgiel do kadzielnicy

Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do kościołów. Mogą zaopatrywać się u nas również osoby świeckie. Posiadamy, szeroki wybór różnego rodzaju kadzielnic oraz naturalnych kadzideł, które z powodzeniem mogą być stosowane również w domu, w celach relaksacyjnych lub wspomagających atmosferę modlitwy. Można u nas kupić między innymi kadzidła żywiczne z mieszanek stosowanych powszechnie podczas nabożeństw, takie jak mirra, kamfora i inne. Dostaną Państwo u nas także bardziej popularne i powszechne zapachy pokroju lawendy, wanilii, cytrusów i wielu innych. Bez problemu uda się wybrać coś odpowiadającego Państwa osobistym preferencjom. Oprócz tego w ofercie naszego sklepu w kategorii akcesoriów liturgicznych znajduje się także oporządzenie do kadzideł takie jak węgielki, szczypce, podstawki i inne przydatne przyrządy. Warto zobaczyć również nasz wybór kadzielnic, zarówno takich wykonanych z metalu, jak i glinianych.

Sprzęt liturgiczny najwyżej jakości

Zachęcamy do sprawdzania pojawiających się w naszej ofercie nowości. Jesteśmy przekonani, że zarówno duchowni, jak i osoby świeckie znajdą w naszym asortymencie wszystko, czego potrzebują. Dużą część sprzedawanego przez nas sprzętu liturgicznego stanowią różnego rodzaju świeczniki. Oferujemy zarówno wiele modeli lichtarzy, świece stojące, jak i wiszące, świeczniki ołtarzowe, a także nawet menory. Warto sprawdzić również pozostały sprzęt liturgiczny z naszego sklepu, taki jak trony pod monstrancję, świece ołtarzowe, gasidełka, dzwonki i gongi, latarnie i wiele innych. To produkty o znakomitej jakości i bardzo korzystnych cenach. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z zakupów dokonanych w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium