W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Credo tom 3. Ks. Michał Olszewski SCJ Audiobook CD

Credo tom III. Ks. Michał Olszewski SCJ Audiobook CD
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 26,00 zł 29,90 zł 26.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 12306

Opis

Wielkiej teologii tu nie znajdziecie – uśmiecha się Ks. Michał wprowadzając w trylogię CREDO.
Bo o wielkich sprawach: Bogu, Kościele, śmierci, cudach i zmartwychwstaniu można mówić prosto i przystępnie. A nawet trzeba.
Ks. Michał Olszewski SCJ tajemnice wyznania wiary przestawia barwnie, jasno i z humorem. Wyjaśniając dogmaty posługuje się prostymi przykładami z życia codziennego, a także niezwykłymi historiami ze swojej posługi egzorcysty. Przybliża nam świat, który do tej pory mógł wydawać się bardzo odległy.Każdy z tomów Credo to zaproszenie do spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary.

I tom wprowadza w zagadnienie, co znaczy wierzyć w Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz czym jest tajemnicza cecha każdego człowieka – „Capax Dei”
II tom to porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.
III tom to dotknięcie spraw, obok których nikt, nawet człowiek niewierzący, nie może przejść obojętnie: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. To także szczere wejście w temat: czym Kościół Katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku?
W końcu to historia o naszym buncie i odpowiedzialności względem obdarowania, które otrzymaliśmy od Boga w chwili stworzenia.

Oprawa: Twarda
Długość nagrania: 1:17:42
Format: książka + nagranie CD

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium