W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Figurki świętych, figury religijne, figury religijne, dewocjonalia figury, figury do kościoła, figury jezusa, figury Matki Boskiej, figury do szopki bożonarodzeniowej.

 

Chrystus do grobu 65 cm Chrystus do grobu 65 cm
Producent: Polski
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura Matka Boska Niepokalana 155 cm Figura Matka Boska Niepokalana 155 cm
Producent: Polski
Cena: 4 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura św. Jana Nepomucena - Si 638 Figura św. Jana Nepomucena - Si 638
Producent: Polski
Cena: 1 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura z żywicy Św. Józef 130 cm Figura z żywicy Św. Józef 130 cm
Producent: Polski
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Święta Anna figura 40 cm Święta Anna figura 40 cm
Producent: Polski
Cena: 550,00 zł
zobacz więcej
Chrystus do grobu 438-SI - 125 cm Chrystus do grobu 438-SI - 125 cm
Producent: Polski
Cena: 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chrystus do grobu 439-SI - 118 cm Chrystus do grobu 439-SI - 118 cm
Producent: Polski
Cena: 1 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dzieci Fatimskie 100 cm/SI 521 - figury Dzieci Fatimskie 100 cm/SI 521 - figury
Producent: Inny
Cena: 4 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura Ojca Pio 138 cm/SI 621 Figura Ojca Pio 138 cm/SI 621
Producent: Polski
Cena: 2 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura Ojca Pio 77 cm/SI 622 Figura Ojca Pio 77 cm/SI 622
Producent: Polski
Cena: 780,00 zł
szt.
zobacz więcej

Figury świętych i Jezusa Chrystusa

W naszym sklepie z artykułami katolickimi dla osób świeckich i duchownych, znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują. Posiadamy bogaty asortyment różnego rodzaju produktów, pośród których na szczególne wyróżnienie zasługują figury świętych i innych postaci biblijnych. Ogromną część naszej oferty stanowią bardzo kunsztownie wykonane figurki Jezusa Chrystusa, które można wykorzystać zarówno we wnętrzach kościołów, jak i w zewnętrznych kapliczkach. Materiałem wykonania są utwardzane żywice epoksydowe o bardzo wysokiej trwałości, a także wytrzymałe i plastyczne drewno lipowe. Wśród dostępnych modeli mogą Państwo zakupić między innymi Chrystusa zmartwychwstałego, Chrystusa frasobliwego, serce Pana Jezusa czy dzieciątko Jezus. W naszym asortymencie znajduje się także duży wybór figurek Chrystusa do grobu. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i doboru modelu figurki w pełni odpowiadającej Państwa oczekiwaniom. Dzięki ręcznym wykończeniom oferowane przez nas figurki świętych wyróżniają się doskonałym przedstawieniem szczegółów i znakomitym wyglądem. Zastosowanie nowoczesnych mieszanek farb pozwala na zachowanie doskonałej prezencji nawet po latach ekspozycji. Nasze figurki świętych to zakup, który będzie zachwycał wiernych przez bardzo długi czas.

Figurki świętych do kapliczki

Oferowane przez nas produkty nadają się doskonale jako figurki do kapliczek znajdujących się na zewnątrz. Zastosowanie nowoczesnych metod produkcji przy użyciu żywic syntetycznych sprawia, że doskonale radzą sobie one z uciążliwymi warunkami pogodowymi. Dzięki temu nie zaszkodzą im wiatr, deszcz oraz skrajne temperatury. Ich zakup to doskonały pomysł na uświetnienie wyglądu kapliczek znajdujących się przy drogach oraz w innych miejscach. Oferujemy bardzo duży wybór różnych modeli przedstawiających różnych świętych. W ten sposób w łatwy oraz niezwykle estetyczny sposób mogą Państwo upamiętnić patrona danego miejsca. Wśród dostępnych figurek świętych można znaleźć między innymi wizerunki świętego Floriana, Barbary, Jerzego, Franciszka, Huberta, Józefa, Krzysztofa, Rity i wielu innych ważnych dla chrześcijan postaci. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w przypadku, gdyby nie udało się znaleźć w naszej ofercie poszukiwanego przez Państwa świętego. Postaramy się rozwiązać ten problem i udzielić szybkiej pomocy!

Figurki świętych oraz pomniki i popiersia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką czcią i szacunkiem darzony jest w naszym kraju święty Jan Paweł II. Z tego powodu w naszym asortymencie prezentujemy także duży wybór figur przedstawiających jego wizerunek. Figura polskiego papieża to doskonały sposób na upamiętnienie miejsca, które odwiedzał albo które nosi jego imię. Oferujemy także popiersia oraz duże pomniki przedstawiające jego osobę. Do ekspozycji zewnętrznej szczególnie polecamy modele w naturalnym białym kolorze, bez dodatku farby, która mogłaby z czasem ulec złuszczeniu. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych figurek świętych dostępnych w naszej ofercie w korzystnych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium