W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Kazania pasyjne

Kazania pasyjne
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 23,70 zł 27,90 zł 23.70
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 9788366859760

Opis

Wielki Post to czas wsłuchania się w słowa Pana. Czas dostrojenia się do Jego głosu.
Czas otwarcia oczu i odczytania konkretnych znaków czasu.

Dlaczego właśnie z historii starcia Ehuda z Eglonem opisanej w Starym Testamencie możemy się nauczyć, jak dziś toczyć walkę duchową z największym przeciwnikiem ludzkości?
Co przepowiedziała Matka Boża w Quito i dlaczego Jej słowa są tak ważne? Czym jest wielki czas odstępstwa, o którym mówił święty ojciec Pio?
Ksiądz prof. Robert Skrzypczak w Kazaniach pasyjnych przeprowadza czytelnika przez historie spisane w starotestamentowej Księdze Sędziów i zestawia je z wydarzeniami,
których jesteśmy dziś świadkami. Podążając śladem Antychrysta, autor demaskuje jego destrukcyjną obecność w Kościele, na uczelniach i w rodzinach. Stara się prześwietlić korzenie kryzysu,
który dotknął wiele katolickich krajów i który dziś dotyka nasz kraj. A co najważniejsze – wskazuje miejsca, w których powinniśmy szukać duchowego ratunku.

Ks. prof. Robert Skrzypczak – ceniony rekolekcjonista, autor i tłumacz wielu książek, m.in. ks. Dolindo Ruotolo, W twej duszy jest niebo. Konferencje i świadectwa.
Jeden z pierwszych popularyzatorów osoby ks. Dolindo w Polsce. Profesor Akademii Katolickiej w Warszawie. Wyróżniony nagrodą Totus (2013)
za propagowanie nauczania św. Jana Pawła oraz Medalem sw. Edyty Stein (2017). Współpracuje z redakcją „Gościa Niedzielnego”.

Oprawa: miękka

Format: 13 x 20 cm

Ilość stron: 112

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium