W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Modlitewnik czcicieli św. Rity. JEDNOSC

Cena: 13,00 zł 13.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.67
Producent: Wydawnictwo Jedność Kielce
Kod produktu: 9349

Opis

Modlitewnik czcicieli św. Rity. Jest to poszerzona i odnowiona czwarta wersja. Umieszczone zostały w nim życiorys Świętej oraz litanie, nowenny, modlitwy za jej przyczyną. Św. Rita jest mistrzynią modlitwy do Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego. Wychowuje nas do owocnego korzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz Eucharystii. Trwając w jej szkole z pewnością ubogacimy serca i jeszcze bardziej przylegniemy do Chrystusa.

Autor/Autorzy: ks. Zbigniew Sobolewski, ks. Marek Matusik
Stron: 304
Oprawa: twarda, srebrna folia
Format: 115x160 mm
ISBN: 978-83-7971-010-2
Rok wydania: 2014

Z książki:

"Rita, wychowywana w domu w duchu ewangelicznym wcześnie odkryła w sobie powołanie do życia zakonnego. Dorastała w klimacie autentycznej pobożności. Nie dziwi więc, że już w dzieciństwie zapragnęła całkowicie poświęcić się Bogu w zakonie. Akta procesu beatyfikacyjnego mówią, że anioł odwiedzał Ritę w jej domu rodzinnym i towarzyszył modlitwom. Rita polubiła samotną modlitwę na strychu domu. Znajdowało się tam małe okno z widokiem na niebo. Z tym okienkiem związana jest następująca historia: było ono zawsze otwarte. Późniejsi mieszkańcy domu wielokrotnie próbowali je zamknąć, jednak zawsze znajdowali je otwarte.

Tak więc już w młodym sercu Rity zrodziło się i rozwijało gorące pragnienie całkowitego oddania się Bogu. On jednak nie pozwolił natychmiast go zaspokoić. Zanim została siostra zakonną, Rita stała się kochającą żoną, matką i wdową."

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium