koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Menu

Modlitwy Ministranta. Ks. Bogusław Płonka

Cena: 8,40 zł 8.40
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 1618

Opis

W książeczce można znaleźć zarówno modlitwy codzienne, jak i szczególne, a także stosowane w ciągu roku liturgicznego, z podziałem na poszczególne okresy oraz wiele innych. Są także rozważania różańcowe, Droga Krzyżowa, Koronka, Sakrament pokuty, Liturgia godzin oraz bardzo przydatny słowniczek pojęć, w którym znaleźć można objaśnienia nazewnictwa naczyń, szat, postaw liturgicznych, itp.

„Jesteś ministrantem, wkładasz do służby białą komeżkę, oznaczającą czystość Twego serca, pełnisz służbę przy Ołtarzu. Na znak szacunku pochylasz przed nim głowę, składasz ręce do modlitwy, klękasz z pokorą na ołtarzowych stopniach, jesteś tak blisko tajemnic, które na Ołtarzu się rozgrywają.

Teraz daję Ci do rąk tę książeczkę zatytułowaną „Modlitwy ministranta”. To są modlitwy dla Ciebie. Postaraj się, aby były to Twoje modlitwy. Odmawiaj je często, rozmawiaj z Jezusem za pomocą tych słów. Gdy będziesz się więcej modlił, Twoja służba będzie prawdziwsza, bardziej radosna i podejmowana z ochoczym sercem. Myślę, że chcesz być blisko Jezusa. Sięgaj do tych modlitw często, abyś Ty sam, Twoja rodzina
i cała parafia była coraz bliżej Jezusa.”
 
autor: Ks. Bogusław Płonka
nr ISBN: 83-7030-143-6
data wydania: 2002
oprawa: miękka
format: 114 x 164 mm
liczba stron: 110
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium