W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Ojciec Pio - Miłosierny Samarytanin. Alessio Parente OFM Cap.

-1
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 9,00 zł 12,00 zł 9.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 9368

Opis

WYPRZEDAŻ - ILOŚĆ OGRANICZONA

Ojciec Pio. Miłosierny Samarytanin. Jest to książka w której ukazane są cuda, które Pan Bóg zdziałał za wstawiennictwem świętego Ojca Pio, Miłosiernego Samarytanina. Z punktu widzenia wiedzy historycznej i filozoficznej, a przede wszystkim na podstawie Objawień cuda są możliwe, ponieważ nie są one wbrew Bogu lub prawom naturalnym, lecz stanowią jedynie potwierdzenie mocy Tego, który może uczynić wszystko.

Wydawca:Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
ISBN:83-85022-77-5
Stron:152
Rodzaj okładki:Miękka

Z książki:

„Byłem masonem, ateistą. W nic nie wierzyłem, nie przystępowałem do sakramentów świętych. A teraz wierzę, modlę się uczęszczam na mszę świętą, przyjmuję Komunię świętą, często przystępuję do spowiedzi słowem, praktykuję moją chrześcijańską wiarę, dziękuję codziennie Panu Bogu za chleb powszedni, który mi daje. Teraz dopiero zdaję sobie sprawę, że przez wstawiennictwo Ojca Pio, mogę żyć pełnią życia”.

„Im bardziej kocham Ojca Pio, tym bardziej wzrasta w moim sercu miłość do Boga. Początkowo musiałem trzymać jego zdjęcie w ręku, teraz tego już nie potrzebuję, ponieważ czuję, że Pan Bóg jest we mnie”.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium