W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Ojciec Pio. Prawdziwa historia. C. Bernard Ruffin.

Cena: 36,60 zł 36.60
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 9367

Opis

Ojciec Pio. Prawdziwa historia. książka ta jest poprawioną wersją opublikowanej w 1982 r. książki Ojciec Pio: historia prawdziwa. Jakie są powody tego uaktualnienia? Otóż od czasu, gdy ukazało się pierwsze wydanie, pojawiło się wiele nowych wiadomości dotyczących Ojca Pio. Autor zdał sobie sprawę, że wielu świadków życia Ojca Pio i jego posługi nie znał, kiedy przygotowywał książkę. 

Wydawca:Archidiecezjalne Wydawnictwo Łódzkie
ISBN:978-83-89790-82-8
Stron:488
Rodzaj okładki:Miękka

Z książki:

"Obecność ojca Agostino w San Giovanni Rotondo była pocieszeniem dla Ojca Pio. Ojciec Pietro, prowincjał w 1923 r., przeniósł ukochanego przyjaciela Pio, by uczył ładny I greki w serafickim kolegium, a także by wynagrodzić mu utratę ojca Benedetto. Agostino przebywał przez dwa lata w San Giovanni Rotondo. Zapisując w swoim dzienniku kilka lat później, wspomniał:„Nie ma potrzeby mówić o radości Ojca Pio i mojej, że jesteśmy razem*’.

Jednak obaj zakonnicy wkrótce dostrzegli, że ich przyjaźń choć jest szczera i głęboka, to jednak Agostino nie zastąpi ojca Benedetto, szczególnie jako kierownika duchowego. Agostino wkrótce zrozumiał, że nie jest w stanie zgłębić tajemnic duszy Pio, tak jak potrafił ojciec Benedetto."

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium