W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Opcje przeglądania

Srebrne bransoletki

Bransoletka, czy to wykonana ze srebra, czy z innych materiałów, u osoby wierzącej przywodzi na myśl głównie różaniec w tej formie. To oczywiste, jednak w sklepie internetowym liturgiczny.pl obok bransoletek-różańców znajdziecie również proste i eleganckie bransoletki na bazie srebra, noszone w formie niezobowiązujących ozdób. Taka właśnie bransoletka z powodzeniem może być miłym upominkiem zarówno dla katoliczki, jak i dla osoby innego wyznania lub ateistki. Mowa tutaj głównie o tak zwanej pancerce, czyli prostej bransoletce z łańcuszka. Inną,znacznie bardziej zróżnicowaną uniwersalną biżuterię znajdziecie w kategoriach dotyczących zawieszek i biżuterii dla kobiet. Tymczasem pozostałe pośród bransoletek to bransoletki o charakterze typowo religijnym. 

Bransoletka katolicka, ale przy tym nie różaniec

Właśnie taką bransoletkę z napisem „I love Jesus” proponujemy wierzącym elegantkom. To bransoletka zarówno dla katoliczek, jak i pań innych chrześcijańskich wyznań. Niemniej, w Polsce dominują zdecydowanie te pierwsze, a liturgiczny.pl, jak samo rozszerzenie nazwy witryny wskazuje na to, że jesteśmy polskim sklepem z dewocjonaliami. W związku z tym nasza oferta bransoletek jak i innych przedmiotów ze srebra skierowana jest siłą rzeczy głównie do osób wyznania katolickiego. Wszystkie nasze artykuły wykonane z tego szlachetnego metalu można czyścić za pomocą dostępnych w naszym sklepie preparatów oraz specjalistycznych chusteczek do : srebra, złota, a także miedzi i jej stopów. Warto zatem zamówić odpowiedni środek czyszczący razem z bransoletką, różańcem, czy też na przykład posrebrzanym obrazem o religijnej treści. Ładnie i praktycznie prezentują się również różańce do noszenia na nadgarstku – zupełnie jak bransoletki.

Srebrne różańce na rękę

Przypominający srebrną bransoletkę różaniec pełni po prostu więcej funkcji, niż ona. Z daleka być może nawet jego połyskujące paciorki przypominają zupełnie świecką ozdobę, bransoletkę z koralików, jednak każdy, kto bliżej mu się przyjrzy nie ma wątpliwości co do natury tego przedmiotu. Różańce na rękę mają o wiele bardziej praktyczny aspekt niż te klasyczne, chociażby dlatego, że łatwo jest je transportować – po prostu na nadgarstku. Wygodnie jest nosić taki różaniec na przegubie chociażby obok zegarka. Nie budzi on także tylu ciekawskich spojrzeń i kontrowersji, z jakimi niewątpliwie osoby otwarcie afiszujące się ze swoją wiarą muszą niewątpliwie zmagać się w wielu miejscach współcześnie. Taka srebrna bransoletka wygląda niepozornie, ale jednocześnie pomaga modlić się równie skutecznie, co tradycyjny różaniec z pięcioma dziesiątkami paciorków. Nawet, jeżeli nie wygląda ona przesadnie nowocześnie, to na pewno nie rzuca się też w oczy z dużą intensywnością. Skromność to wszak cnota, do jakiej nawoływał sam Pan Jezus i do niej nawiązują bransoletki oraz inna biżuteria w sklepie liturgiczny.pl, a także – oczywiście różańce, bez względu na swoja formę. W tej kategorii znajdziesz zatem zarówno coś dla siebie, jaki i na prezent. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium