W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Olejki do namaszczania, pojemność 10 ml

Olejki do namaszczania

Wyświęcanie kapłanów, namaszczanie chorych, udzielanie sakramentu Chrztu Świętego. Podczas tych okoliczności księża korzystają ze specjalnych olejków, które stanowią mieszankę wysokiej jakości esencji ziołowych oraz kwiatowych. Pozyskany z naturalnych produktów roślinnych olejek do namaszczania jest szeroko stosowany przez kapłanów w trakcie udzielania sakramentów. Namaszczanie olejkiem jest procesem symbolizującym przemianę duchową i ma ogromne znaczenie religijne.

W ofercie sklepu Liturgiczny.pl posiadamy najwyższej jakości olejek do namaszczania z Izraela, do którego produkty została użyta naturalna Galilejska i Jerozolimska oliwa z oliwek oraz perfumowane esencje ziół i kwiatów.

W tej kategorii naszego sklepu dostępna jest również piękna, szklana buteleczka z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II, która może służyć do olejków lub wody święconej. Podręczną buteleczkę kapłan może nosić przy sobie np. podczas wizyt u chorych.

Rose of Shalon – olejek do namaszczania z Izraela

Pochodzący z Ziemi Świętej olejek do namaszczania Rose of Shalon to kompozycja naturalnych esencji stanowiących kwintesencję aromatów z tego regionu. Produkt jest efektem pracy lokalnych perfumiarzy, którzy z precyzyjną dokładnością dobierają poszczególne składniki olejku. Rose od Shalon – najwyższej jakości olejek do namaszczania z Izraela – to najlepszy wybór dla księży.

Nasz sklep internetowy dostarcza wysokiej jakości akcesoria liturgiczne, które są niezbędne podczas różnych ceremonii religijnych. Asortyment naszego sklepu obejmuje również unikalny olejek do namaszczania z Izraela oraz wygodną i pięknie zaprojektowaną buteleczkę przeznaczoną do jego przechowywania. Ponadto w naszej ofercie nie zabrakło wysokiej jakości akcesoriów na msze Św. oraz nabożeństwa. Zapewniamy kompleksowy asortyment artykułów o przeznaczeniu sakralnym. Każdy z produktów oferowanych w sklepie Liturgiczny.pl wyróżnia się wysoką jakością i pochodzi od cenionych w swojej branży producentów.

Poznaj nasz sklep internetowy z dewocjonaliami i akcesoriami liturgicznymi

Najwyższej jakości olejek do namaszczania, komplety kolędowe, naczynia liturgiczne, szaty, a także szereg innych produktów i akcesoriów możesz zamówić w wygodny sposób za pośrednictwem sklepu internetowego Liturgiczny.pl. Wyróżnia nas wyselekcjonowany asortyment artykułów sakralnych, które dostępne są w przystępnych cenach. Ofertę kierujemy nie tylko do księży, ale także do osób świeckich, które potrzebują odpowiedniego wyposażenia na różnego rodzaju okoliczności religijne, np. na ślub, chrzest Św. czy komunię. Bez względu na to, na jaką okazję potrzebujesz akcesoriów, z łatwością znajdziesz je u nas.

Liturgiczny.pl to szeroka oferta dewocjonaliów, akcesoriów liturgicznych oraz pozostałych przedmiotów o charakterze religijnym w jednym miejscu. Jesteśmy przekonani, że oferta naszego sklepu dopasuje się również do Twoich oczekiwań. Produkty możesz zamawiać online lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny, który zlokalizowany jest w Kielcach. Zapraszamy serdecznie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium