W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Wszystko do ślubu , zaproszenia , kotyliony , kieliszki , księgi gości , podziekowania dla rodziców , podziekowania dla starszych , dekoracja sali weselnej , poduszki do podawania obrączek , pudełka na telegramy

Obrazek srebro duży Pamiątka Ślubu Obrazek srebro duży Pamiątka Ślubu
Producent: Inny
Cena: 125,00 zł
szt.
zobacz więcej

Religijne prezenty na ślub i wesele - upamiętnij Sakrament Małżeństwa bliskich osób w wyjątkowy sposób

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi. Dzień, w którym młoda para zwiąże się ze sobą na całe życie z pewnością zostanie w pamięci całej rodziny, a pomogą w tym wybrane z miłością prezenty na ślub i wesele. W ofercie Liturgiczny.pl znajdziesz m.in. piękne ikony z wizerunkiem Najświętszej Rodziny, wykonane z wysokiej jakości srebra o próbie 925. Dostępne są one również w wersji białej oraz brązowej, w różnych rozmiarach. Wyjątkową propozycją prezentu jest też ręcznie malowana i kuta w metalu ikona, przedstawiająca Matkę Boską Częstochowską. Wśród często wybieranych prezentów na ślub i wesele można także wymienić książki dla kobiet i mężczyzn, dzięki którym małżonkowie lepiej zrozumieją obowiązki oraz wyzwania, jakie czekają ich na nowej drodze. Podarunkiem od serca może być również pięknie oprawione oraz ilustrowane Pismo Święte, polecane przez Kurię Biskupi Włocławskiej jako dzieło nadzwyczajne, pożyteczne dla utrwalania wiary w sercach katolików.

Dlaczego obrazki ślubne będą wspaniałą pamiątką dla nowożeńców?

Obrazki ślubne będą nie tylko cennym wspomnieniem wyjątkowych chwil dla pary młodej, ale także będą im towarzyszyć przez całe życie, na każdym etapie budowania relacji. Będzie to więc bardzo dobry wybór dla rodziców przyszłej żony i przyszłego męża, którzy udzielają błogosławieństwa przed ceremonią. Taki podarunek będzie przypominał małżeństwu o tym, że zawsze mogą liczyć na poradę swoich bliskich, a przede wszystkim, że także i oni na pewno zmagali się z różnymi przeszkodami. Obrazki ślubne, ze względu na ich szczególny charakter, mogą także być prezentem od świadków, którzy obserwują parę podczas przygotowań do Sakramentu Małżeństwa, a również sami aktywnie uczestniczą i pomagają narzeczeństwu odnaleźć się w nowych rolach. Ikona Najświętszej Rodziny z pewnością będzie pocieszeniem w trudnych chwilach, ale też przypomnieniem o tym, aby być wdzięcznym za wszystkie łaski, które Bóg podaruje dwójce kochających się osób.

Tacki na obrączki w ofercie Liturgiczny.pl - zaskocz parę młodą pięknym dodatkiem do ceremonii!

Świadkowie pełnią bardzo ważną rolę nie tylko podczas przygotowań do Sakramentu Małżeństwa, ale również podczas samej ceremonii. To właśnie świadkowa lub świadek są odpowiedzialni za podanie młodej parze obrączek, symbolu miłości, wierności i wieczności. Kiedyś wręczano je na ozdobnych poduszkach, obecnie jednak preferuje się tacki na obrączki, które można odpowiednio spersonalizować, aby stanowiły one jeszcze jedną pamiątkę z tego ważnego dnia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów, zapraszamy więc do zapoznania się z asortymentem. Cieszymy się, że nasze tacki na obrączki pomogą uświetnić tak wyjątkowy sakrament, jakim jest małżeństwo. Zapewniamy bardzo korzystne ceny, a także promujemy dobre inicjatywy. Na terenie Kielc zamówienia dostarczamy nawet tego samego dnia - zapraszamy do grona naszych Klientów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium