W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Boża Apteka. Ból głowy Boża Apteka. Ból głowy
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Boża Apteka. Grypa i przeziębienie Boża Apteka. Grypa i przeziębienie
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Boża Apteka. Reumatyzm i osteoporoza Boża Apteka. Reumatyzm i osteoporoza
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Boża Apteka. Stan przedcukrzycowy Boża Apteka. Stan przedcukrzycowy
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
143 przysmaki siostry Ansatazji - WAM 143 przysmaki siostry Ansatazji - WAM
Cena: 23,00 zł 32,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
Boża Apteka. Nadwaga i otyłość Boża Apteka. Nadwaga i otyłość
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Choroby dróg oddechowych.Maria Treben Choroby dróg oddechowych.Maria Treben
Cena: 23,72 zł 27,90 zł
zobacz więcej
  • promocja

Skuteczne leki z Bożej Apteki

Kiedy pan Bóg tworzył świat zrobił to w sposób niesamowicie zaplanowany. Właśnie dlatego ludzie, którzy żyją na Ziemi właściwie wszystko, czego potrzebują do codziennego życia oraz prawidłowego funkcjonowania mają w zasięgu ręki. Często chętnie sięgamy po rzeczy silnie chemicznie przetworzone, również biorąc pod uwagę wszelkiego rodzaju medykamenty. Tymczasem od pokoleń leczono za pomocą tego, co dała nam natura i co pozostawało wokół nas w harmonii z całą resztą Bożego Dzieła, bez dodatkowych ingerencji. Obecnie, nie tylko w Kościele zauważa się tendencje do powrotu do natury i właśnie takich terapii. Książki, jakie znajdziecie w sklepie liturgiczny.pl traktują o lekach od Boga, które w swojej nieskończonej miłości dał On ludziom – zarówno tym wierzącym, jak i tym, którzy jeszcze Mu nie zaufali. 

Książki o zdrowiu

Tematyka zdrowia nie tylko nie wyklucza się z tematyką religijną. W zdrowym ciele zdrowy duch, a nasz Ojciec Niebieski podarował nam liczne środki oraz metody, aby Jego Dzieci były zdrowe. Niezależnie od tego, czy są to wydawnictwa stricte religijne, czy też świeckie, wiele spośród wskazówek i porad w nich zawartych pokrywa się ze sobą. Wszak dobry Bóg miłuje i nieprzyjaciół, którzy złorzeczą Mu i Go nienawidzą i w związku z tym także im przekazuje swoje naturalne lekarstwa. Tak zwane leki z Apteki Pana Boga to zatem skuteczne zioła i inne naturalne, najczęściej roślinne środki lecznicze. W zależności od tego z jakimi dolegliwościami się borykasz znajdziesz tutaj publikacje dotyczące poszczególnych schorzeń, począwszy od stanu przedcukrzycowego, poprzez problemy z układem oddechowym, reumatyzmem i wieloma innymi, na trudnościach ze snem kończąc. Naturalnie pośród nich nie mogło zabraknąć także receptur wskazanych przy jakże popularnych w naszym klimacie przeziębianiach i grypie. Zdrowe leczenie, zgodnie z tym, co dał nam Pan Bóg, nie polega jedynie na stosowaniu doraźnych terapii podczas konkretnych dolegliwości, ale również, a może przede wszystkim – na profilaktyce. 

Zdrowe jedzenie podstawą zdrowia na co dzień

Nie jest to jedynie hasło znane członkom Kościoła. Zdrowe odżywianie w dłuższej perspektywie potrafi zdziałać więcej, niż leki. Wie o tym między innymi Siostra Anastazja, która gotuje nie tylko zdrowo, ale i smacznie! Siostra Anastazja jest autorką licznych książek z przepisami na co dzień i na różne specjalne okazje. Aby móc radośnie chwalić Pana najlepiej być przy tym silnym i zdrowym. O to właśnie dba na co dzień Siostra Anastazja, przygotowując posiłki. Jako Boża Służebnica bierze pod uwagę również to, aby przyrządzając swoje dania uwzględniać w nich owe naturalne lekarstwa, o jakich mowa w pozostałych książkach dostępnych w naszej witrynie. Jeżeli jednak nie zawsze są one składnikami konkretnych dań, zapewnie samodzielnie, lub z Bożą pomocą znajdziesz drogę do tego jak zaadaptować przepisy Siostry lub swoje własne, aby uwzględniały one wytyczne konkretnych wskazań leczniczych z Apteki Pana Boga. Zarówno same terapie, jak i książki o nich traktujące są przystępne cenowo praktycznie dla każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium