W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Płeć. RóżnoRO/JEdność. Ks. Marek Dziewiecki. RTCK

Płeć. RóżnoRO/JEdność - CD-1
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 28,00 zł 32,00 zł 28.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 9328

Opis

Płeć. RóżnoRO/JEdność. W audiobooku możemy usłyszeć jak rozumieć różnice między kobietą a mężczyzną i co z nich wynika, czym jest płeć i do czego jest mi potrzebna, po co mężczyźnie kobieta, czym charakteryzuje się przeżywanie krysusu/radości/frustracji i miłość na sposób męski i żeński, kobieta - czy na pewno słaba płeć, męski dylemat - być twardym czy czułym.

Czas nagrania: CD1 - 1:14:18, CD2 - 1:14:59
Produkcja: Pure Profit
Montaż: Arkadio
Projekt: Jakub Kosakowski
Lektor: Artur Bocheński

Z książki:

"Kobiety oceniają siebie głównie na podstawie sukcesów w świecie osób: na ile kochają i są kochane, na ile tworzą harmonijne więzi z rodzicami, z małżonkiem, z dziećmi, z Bogiem. Mężczyźni oceniają siebie głównie na podstawie sukcesów w świecie rzeczy: w pracy zawodowej, w życiu społecznym, w zarabianiu pieniędzy.

W organizmie kobiety dominują takie hormony - zwłaszcza oksytocyna i serotonlna - które ułatwiają troskę o osoby. W organizmie mężczyzny dominuje testosteron, który ułatwia radzenie sobie w świecie przedmiotów i rywalizacji. Kobiece narządy zmysłów są bardziej wrażliwe na bogactwo informacji, gdyż dobre funkcjonowanie w świecie osób w/maga, byśmy jak najwięcej widzieli, słyszeli, czuli."

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium