W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Pokój wam - Modlitewnik dla wszystkich

Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Kod produktu: 2948

Opis

 

Modlitewnik "Pokój Wam" to zaproszenie do współuczestnictwa w kapłańskiej, prorockiej i królewskiej funkcji Chrystusa, skierowane przede wszystkim do ludzi świeckich. Każdy z nas ma swój udział w posłannictwie całego Ludu Bożego w Kościele i na świecie, jak mówi Sobór Watykański II (DA 2), dziś chodzi przede wszystkim o jakość i głębię tego uczestnictwa, o żywą obecność w Kościele!
Modlitewnik odpowiada duchowi i znakom czasu: nowoczesny teologicznie, praktyczny w użyciu, drukowany dużą czcionką, o co wielokrotnie pytają tak duchowni jak i świeccy!

Modlitewnik obejmuje pięć części: Część I - Wstęp - zawiera krótki katechizm; wyjątki z dokumentów Soboru Watykańskiego II, mówiące o kapłańsko-apostolskim charakterze Ludu Bożego oraz o liturgii świętej, sprawowanej przez tenże Lud. Część II - Sakramenty i Ofiara - omawia pokrótce sakramenty, Ofiarę eucharystyczną oraz podaje obrzędy Mszy świętej, jak również poszczególnych sakramentów świętych. Część III - Nabożeństwa - zawiera nabożeństwa: o męce Pańskiej, nabożeństwa Maryjne, nieszpory i litanie, wśród tych ostatnich szereg litanii do prywatnego odmawiania. Część IV - Modlitwy - obejmuje modlitwy w różnych intencjach i potrzebach. Część V - Pieśni - podaje najczęściej używane pieśni religijne. Dołączone są też tu wyjątki z Liturgicznej modlitwy dnia.

 

 

Format: 13 x 18,5 cm.
Liczba stron: 575
Oprawa: okładka twarda

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium