koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Droga Krzyżowa jako nabożeństwo jest przejawem rosnącej pobożności ku czci Męki Pańskiej. Wierni przechodząc od jednej stacji do drugiej, w symboliczny sposób odtwarzają ostatnią drogę Jezusa Chrystusa z pretorium Piłata na Golgotę. W naszym sklepie www.liturgiczny.pl znajdziecie Państwo gotowe stacje Drogi Krzyżowej, wykorzystywane w głównej mierze w kościołach i sytuowane na bocznych ścianach lub na zewnątrz.

Stacje Drogi Krzyżowej znajdująca się w asortymencie naszego sklepu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są jednocześnie gwarantem niezawodności, trwałości i solidności. Precyzyjne wykończenie stacji doskonale odzwierciedla najważniejsze wydarzenia w dziejach ludzkości. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się niesamowitym kunsztem artystycznym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy stacje o różnych wielkościach i sposobie wykonania. Oferujemy obrazy na papierze tłoczonym, z masy żywicznej, płaskorzeźby, na krzyżu dębowym czy w ramie. Każda z wymienionych form w prosty i czytelny sposób przedstawia sceny z Męki Pańskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień!

Stacja I: Jezus na śmierć skazany. Stacja II: Jezus bierze krzyż na swoje ramiona. Stacja III: Pierwszy upadek pod krzyżem. Stacja IV: Pan Jezus spotyka swoją Matkę. Stacja V: Szymon z Cyreny pomaga dźwigać krzyż Jezusowi. Stacja VI: Weronika ociera twarz Jezusowi. Stacja VII: Drugi upadek pod krzyżem. Stacja VIII: Jezus spotyka płaczące niewiasty. Stacja IX: Trzeci upadek pod ciężarem krzyża. Stacja X: Jezus z szat obnażony. Stacja XI: Jezus do krzyża przybity. Stacja XII: Jezus umiera na krzyżu. Stacja XIII: Jezus z krzyża zdjęty. Stacja XIV: Jezus do grobu złożony.

Stacje Drogi Krzyżowej Stacje Drogi Krzyżowej
Producent: Włoski
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
Droga krzyżowa do Kościoła Droga krzyżowa do Kościoła
Producent: Włoski
Cena: 1 200,00 zł
zobacz więcej
Droga Krzyżowa na beleczce /241 Droga Krzyżowa na beleczce /241
Producent: Polski
Cena: 16 000,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium