W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Droga Krzyżowa jako nabożeństwo jest przejawem rosnącej pobożności ku czci Męki Pańskiej. Wierni przechodząc od jednej stacji do drugiej, w symboliczny sposób odtwarzają ostatnią drogę Jezusa Chrystusa z pretorium Piłata na Golgotę. W naszym sklepie www.liturgiczny.pl znajdziecie Państwo gotowe stacje Drogi Krzyżowej, wykorzystywane w głównej mierze w kościołach i sytuowane na bocznych ścianach lub na zewnątrz.

Stacje Drogi Krzyżowej znajdująca się w asortymencie naszego sklepu zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są jednocześnie gwarantem niezawodności, trwałości i solidności. Precyzyjne wykończenie stacji doskonale odzwierciedla najważniejsze wydarzenia w dziejach ludzkości. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się niesamowitym kunsztem artystycznym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy stacje o różnych wielkościach i sposobie wykonania. Oferujemy obrazy na papierze tłoczonym, z masy żywicznej, płaskorzeźby, na krzyżu dębowym czy w ramie. Każda z wymienionych form w prosty i czytelny sposób przedstawia sceny z Męki Pańskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień!

Stacja I: Jezus na śmierć skazany. Stacja II: Jezus bierze krzyż na swoje ramiona. Stacja III: Pierwszy upadek pod krzyżem. Stacja IV: Pan Jezus spotyka swoją Matkę. Stacja V: Szymon z Cyreny pomaga dźwigać krzyż Jezusowi. Stacja VI: Weronika ociera twarz Jezusowi. Stacja VII: Drugi upadek pod krzyżem. Stacja VIII: Jezus spotyka płaczące niewiasty. Stacja IX: Trzeci upadek pod ciężarem krzyża. Stacja X: Jezus z szat obnażony. Stacja XI: Jezus do krzyża przybity. Stacja XII: Jezus umiera na krzyżu. Stacja XIII: Jezus z krzyża zdjęty. Stacja XIV: Jezus do grobu złożony.

 

Droga krzyżowa do Kościoła Droga krzyżowa do Kościoła
Producent: Włoski
Cena: 1 400,00 zł
zobacz więcej
Stacje Drogi Krzyżowej Stacje Drogi Krzyżowej
Producent: Włoski
Cena: 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stacje drogi krzyżowej do kościoła

Odtwarzanie drogi krzyżowej Jezusa Chrystusa jest ważnym elementem nabożeństw wielopostnych. Wierni, poruszając się od stacji do stacji, mają możliwość szczegółowo zapoznać się z historią ukrzyżowania. W naszym sklepie internetowym oferujemy gotowe stacje drogi krzyżowej do kościoła, które przystosowane są zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Prosimy o zapoznanie się z naszym bogatym asortymentem i wybór dzieł, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Dzięki różnorodnym stylom wykonania i zdobnictwa, bez problemu uda się znaleźć modele, które będą doskonale pasować do każdego kościoła. Umieszczone w bocznych ścianach i wnękach, będą przyciągać wzrok wiernych swoim doskonałym wyglądem oraz jasnym przekazem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi podstronami produktowymi, gdzie znajdą Państwo dokładne zdjęcia i wizualizacje przedstawiające wygląd poszczególnych stacji drogi krzyżowej do kościoła.

Droga krzyżowa do kościoła - różne style wykonania

Udostępniamy w sprzedaży stacje znacząco różniące się od siebie wizualnie, a także technikami wykonania. Dzięki temu niezależnie od stylu architektonicznego oraz wystroju danej świątyni, z pewnością uda się znaleźć dzieła, które będą znakomicie do niej pasować. Chcąc zakupić drogę krzyżową do kościoła w naszym sklepie, mogą Państwo wybierać między innymi z obrazów na papierze fakturowanym oprawionym w szklane ramy, a także z obrazów nanoszonych specjalną technologią na powierzchnie olchowego drewna, posiadających dodatkowe ręcznie dodawane zdobienia ze złota płatkowanego. Z wyższej półki cenowej szczególnie mocno polecamy stacje drogi krzyżowej do kościoła wykonane z mozaiki. Są one wykonane ręcznie przez artystów w technice mozaiki klasycznej, na podstawie prac Josepha von Fuhrich z 1840 roku. Ich cena obejmuje także ozdobne ramy i krzyżyki. Jeżeli zamierzają Państwo umieścić stacje na zewnątrz kościoła, warto zadbać o wybór modeli, które są odporne na działania trudnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, mróz oraz wysokie temperatury. Do tego celu idealnie nadają się stacje drogi krzyżowej do kościoła wykonane z masy żywicznej. Są one trójwymiarowe i wykończone przy użyciu nowoczesnych farb, dzięki czemu cechują się bardzo dużą trwałością. Będą wyglądać równie dobrze co w dniu zakupu nawet po wielu latach ekspozycji.

Droga krzyżowa do kościoła na ceramice i nie tylko

Warto zwrócić uwagę również na oferowane przez nas stacje wykonane techniką ceramiki na drewnie. Nadaje im ona wypukłą fakturę, która ożywia obraz. Tego typu droga krzyżowa do kościoła pokryta jest dodatkowo warstwą lakieru zabezpieczającego. Polecamy także państwu dzieła obrazujące ostatnią podróż Jezusa Chrystusa nie w formie obrazu, a figur. Posiadamy duży wybór różnych modeli wykonanych z żywicy epoksydowej na utwardzaczach. Nadają się zarówno do ekspozycji wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wszystkie podane na naszej stronie ceny odnoszą się do kompletu czternastu stacji drogi krzyżowej do kościoła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium