W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Święty Charbel, prorok miłości. Milczenie, krzyż i zbawienie. E. Maakaroun

Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 8331

Opis

Święty Charbel, prorok miłości. Milczenie, krzyż i zbawienie. E. Maakaroun.

Spędził 25 lat na pustelni, w celi o wymiarze 6 metrów kwadratowych. Nosił włosiennicę, modlił się i pościł, spożywając jeden bezmięsny posiłek dziennie. Spał po kilka godzin na dobę, dzień w dzień medytując. Codziennie odprawiał Mszę świętą, po której 2 godziny trwał w dziękczynieniu. Przypisuje mu się blisko 24 tysiące cudów i uzdrowień, a do jego grobu przybywa rocznie ponad 4 miliony pielgrzymów z całego świata. Kim był św. Charbel Makhlouf?

Św. Charbel to największy święty Libanu, jego sława już dawno przekroczyła granice rodzinnego kraju. Świętość Charbela nieustannie inspiruje i pomaga wiernym w naśladowaniu Chrystusa. Uznawany jest za orędownika, którego wstawiennictwo jest niezwykle skuteczne.

W niniejszej książce znajdziesz:
- pełne mocy rozważania modlitewne na temat Św. Charbela , które pomogą ci w osobistej modlitwie i drodze do zjednoczenia z Bogiem,
- modlitwy i litanie do Św. Charbela,
- świadectwa uzdrowień i cudów za wstawiennictwem Św. Charbela,
- biografię libańskiego Świętego.

Format: 13 x 20 cm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152

Książka podzielona na trzy części:
- Część pierwsza zawierająca zwyczajne życie cudotwórcy
- Część druga: Modlitwy
- Część trzecia: Milczenie, krzyż i zbawienie

Fragment książki:
"(...)Milczenie Jezusa Odkupiciela.
Lecz Jezus milczał. Naśladując Go, milczy Jego uczeń i przyjaciel Charbel. Oto droga i metoda wybrane przez mnicha, z każdym dniem coraz głębiej zakorzenione w drodze i metodzie Jezusa. Jego milczenie odnosi się do milczenia Jezusa: milczenia ukrytego dzieciństwa i młodości w Nazarecie, milczenia towarzyszącego przygotowaniu do misji na Pustyni Judzkiej, milczenia, kiedy często się oddalał, by modlić się w samotności do Ojca, milczenia w chwili spotkania do Ojca, milczenia w chwili spotkania twarzą w twarz z Sanhedrynem, a następnie z Piłatem w czasie sądu, milczenia drogi krzyżowej i chwili agonii. (...)"

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium