• Świece adwentowe

    Świece adwentowe: ołtarzowe oraz świece do wieńca adwentowego.

  • Obrazy ze srebra

    Obrazy ze srebra: srebrne obrazki na chrzest, I komunię i ślub.

  • Kalendarze religijne na 2018 rok

    Kalendarze religijne na 2018 rok

W drodze z Maryją, Matką Jezusa - gra planszowa

Wysyłka w: 3 dni + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 79,90 zł 79.90
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.66667
Producent: -
Kod produktu: 10737

Opis

W grze podróżuje się z Maryją po kartach Pisma Świętego i Tradycji Kościoła.
Wyprawa rozpoczyna się w Nazarecie, przy Zwiastowaniu, i dalej prowadzi poprzez całe życie Maryi, a kończy się w Jeruzalem Niebieskim.
Gra zachęca do modlitwy i do lektury Pisma Świętego. Kształtuje w człowieku zaufanie do Boga, miłość do bliźniego, chęć pomocy i współpracy.

Pomyślana jest jako pouczające, a jednocześnie pasjonujące podróżowanie po kartach Biblii, które rozpoczyna się w Nazarecie, gdzie Anioł zwiastował Maryi, iż porodzi Jezusa, Syna Bożego. Dalej idziemy za Maryją od miejsca do miejsca, od miasta do miasta, od wydarzenia do wydarzenia Jej drogi życiowej. Każde pole, które jest oznaczone liczbą, to kolejny etap życia Maryi. Jej podróże, wydarzenia, w których brała udział oraz miejsca Jej objawień i szczególnego kultu.
Celem gry jest Jeruzalem Niebieskie. Jest ono symbolem końca życia tu na ziemi oraz miejscem chwały i zbawienia, miejscem, do którego Maryja weszła przed nami.

Najważniejsze jest zrozumieć ducha gry i grać sercem. Nie chodzi tu o rywalizację, nie o to, aby być szybszym, lecz by nauczyć się być pomocnym dla współgraczy, by być dla nich „miłosiernym Samarytaninem”.
Gra planszowa „W drodze z Maryją, Matką Jezusa” łączy rodziny lub wspólnoty przy jednym stole, podczas wspólnej gry, śpiewu, modlitwy, czytania Pisma Świętego.

Wydana jest w kilku językach, między innymi po polsku.
Przeznaczona jest dla całych rodzin, w tym dla dzieci w wieku od 5 lat.
Biblijna gra „W drodze z Maryją, Matką Jezusa” jest nowością!
Godnie wpisuje się w tradycję pięknych chrześcijańskich gier w stylu „Czy Pan Bóg ma brodę?”.


Autorami gry „W drodze z Maryją, Matką Jezusa” są Nada i Robert Rukavina – rodzice ośmiorga dzieci. Jest to rodzina z Zagrzebia.
W roku 2012 mówili swoje świadectwo na Festiwalu Młodych w Medziugorju. Tego pięknego świadectwa nawrócenia, miłości do Boga i siebie nawzajem można posłuchać wchodząc klikając w ten link (rozpoczyna się ono w 1:03:20).
Gra nawiązuje przez to też do objawień Matki Bożej w Medziugorju, gdzie Maryja wielokrotnie prosiła o odnowienie modlitwy w rodzinach i o czytanie Biblii.

Gra wykonana jest w najwyższej możliwej jakości i jest idealnym prezentem dla rodziny, przyjaciół, wspólnoty, szkoły lub młodzieży. Ten podarunek wyróżnia to, że nie będzie leżał „nieruchomo”, gdzieś w kącie, nie traci swojej wartości z upływem czasu, ale jest stałą zachętą do wspólnoty, modlitwy, śpiewu, gry, chwaląc Boga, czytając Biblię.

W tej grze wartościowe jest też to, że umożliwia ona dzieciom, młodzieży oraz dorosłym nowe i proste podejście do Biblii, modlitwy, do wartości chrześcijańskich.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl