W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Menu

Wspomnienia egzorcysty. Moje życie w walce z Szatanem. Ks. Gabriele Amorth

Cena: 24,95 zł 24.95
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Wydawnictwo Edycja św. Pawła Częstochowa
Kod produktu: 2678

Opis

Najbardziej znany na świecie egzorcysta, włoski paulista ks. Gabriele Amorth opowiada Marco Tosattiemu o walce, jaką już od wielu lat prowadzi z Szatanem. książka nie jest klasycznym wywiadem, ale zachowuje styl opowieści przeplatanej przywołaniem najtrudniejszych przypadków szatańskich dręczeń i opętań oraz autentycznymi świadectwami osób. Światową popularność zdobyła dzięki niezwykłej szczerości ks. Amortha, który m.in. zdradza tajemnicę, dlaczego Szatan tak bardzo nienawidził Jana Pawła II, oraz odkrywa własną prawdę o działaniu Złego, także wśród duchowieństwa. Książka wzbudziła wiele emocji i wybrzmiała szerokim echem w światowych mediach.
 
 
 
Z książki:
"

Należałoby udzielać przynajmniej jednego egzorcyzmu dziennie
Ile egzorcyzmów wykonuje Ksiądz w ciągu roku? Ile zazwyczaj trwa przeciętny egzorcyzm?

Egzorcyzmu powinno się udzielać codziennie pod warunkiem, żc miałoby się tylko jednego pacjenta. Jeśli nic, to przynajmniej raz w tygodniu. Wychodzi więc na to, żc osoba zainteresowana powinna otrzymać około pięćdziesięciu cgzorcyzmów w ciągu roku. Pokażę Panu mój kalendarz... U góry notuję spotkania poranne, u dołu te popołudniowe. Proszę spojrzeć na miesiąc grudzień, który nic należał wcale do tych najbardziej zajętych... A jednak wszystko jest wypełnione, włącznie z dniem Bożego Narodzenia!

Gdy chodzi o czas trwania egzorcyzmu, zazwyczaj zajmuje mi to pół godziny, ale czasem nie wystarcza, ponieważ trzeba kontynuować, dopóki osoba się nie wybudzi. Jeśli ktoś wpada w trans, trzeba czekać, aż wróci mu świadomość. Widać wtedy, żc osoba jest radosna, zadowolona, czuje się uzdrowiona. Ale to mylne wrażenie. Wystarczy, żc minie parę godzin albo kilka dni, i wraca do poprzedniego stanu.

"

Opinie o produkcie (1)

6 lutego 2013

Szybka dostawa. Ładne wydanie książki. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium