W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Menu

Z papieżem Franciszkiem dla odnowy Kościoła

okładka-1
  • promocja
Cena: 15,00 zł 27,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 12029

Opis

Z papieżem Franciszkiem dla odnowy Kościoła

Papież Franciszek wzywa dziś wszystkich chrześcijan do wzięcia reformy we własne ręce. Ta książka stanowi swoistą odpowiedź na to wezwanie Ojca Świętego, a tworzona była wspólnie przez członków Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa podczas różnych spotkań i rekolekcji.

Zastanawialiśmy się nad modelem Kościoła proponowanym przez Papieża; co zrobić, aby stał się on bardziej otwarty, mniej scentralizowany, bardziej elastyczny, bardziej gotowy na wyzwania, mniej ograniczony przez doktrynę, mniej klerykalny. A przede wszystkim bardziej skoncentrowany na Chrystusie.

Nasza misja, pochodząca od Boga, dokonuje się za pośrednictwem Jezusa. Musimy być przede wszystkim Jego UCZNIAMI i podkreślać, że wszystko, co czynimy, nie pochodzi od nas, lecz od Chrystusa. To nie my jesteśmy ważni, ważne jest głoszenie chwały królestwa Bożego, ucieleśnianie wizji Chrystusa dla tworzenia nowej jakości rodzaju ludzkiego i wszelkiego stworzenia.twa Bożego, ucieleśnianie wizji Chrystusa dla tworzenia nowej jakości rodzaju ludzkiego i wszelkiego stworzenia.

Oprawa: miękka
Ilość stron: 232
Format: 13,5 x 19,5 cm

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium