koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Hostie i Komunikanty Mszalne

Hostia i komunikant należą do bardzo ważnych elementów Mszy Świętej dla chrześcijan. Nie może więc zabraknąć ich w żadnym kościele. Z uwagi na to, w naszym sklepie mamy do zaoferowania wiele rodzajów komunikantów. Do wyboru hostia do koncelebry Mszy Świętej, komunikanty mszalne oraz komunikanty niskoglutenowe. W ofercie posiadamy również pięknie zdobione cyborium, które posłuży do przechowywania komunikantów.

Duży wybór produktów: hostie o różnych średnicach, dwustronnie tłoczone, dzielone na części o doskonałej łamliwości bez partykuł, z wytłoczonym znakiem krzyża, oraz wieloma innymi. Komunikanty i hostie pakowane są w woreczki lub do słoiczków. Oferujemy różną ilość sztuk: 10, 50, 100, 500, a nawet 1000.

Komunikanty i hostie - liturgiczny.pl

Oferujemy różną ilość sztuk: 10, 50, 100, 500, a nawet 1000. Zapewniamy staranność podczas pakowania oraz odpowiednie zabezpieczenie tak, aby hostie i komunikaty nie uległy pokruszeniu podczas transportu i dotarły w nienaruszonym stanie.

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane według przepisów Prawa Kanonicznego. W celu zakupu, zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, służymy pomocą. Zamów online teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium