W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

 

Hostie i Komunikanty Mszalne

Hostia i komunikant należą do bardzo ważnych elementów Mszy Świętej dla chrześcijan. Nie może więc zabraknąć ich w żadnym kościele. Z uwagi na to, w naszym sklepie mamy do zaoferowania wiele rodzajów komunikantów. Do wyboru hostia do koncelebry Mszy Świętej, komunikanty mszalne oraz komunikanty niskoglutenowe. W ofercie posiadamy również pięknie zdobione cyborium, które posłuży do przechowywania komunikantów.

Duży wybór produktów: hostie o różnych średnicach, dwustronnie tłoczone, dzielone na części o doskonałej łamliwości bez partykuł, z wytłoczonym znakiem krzyża, oraz wieloma innymi. Komunikanty i hostie pakowane są w woreczki lub do słoiczków. Oferujemy różną ilość sztuk: 10, 50, 100, 500, a nawet 1000.

Komunikanty i hostie - liturgiczny.pl

Oferujemy różną ilość sztuk: 10, 50, 100, 500, a nawet 1000. Zapewniamy staranność podczas pakowania oraz odpowiednie zabezpieczenie tak, aby hostie i komunikaty nie uległy pokruszeniu podczas transportu i dotarły w nienaruszonym stanie.

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane według przepisów Prawa Kanonicznego. W celu zakupu, zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, służymy pomocą. Zamów online teraz!

Komunikanty mszalne w zestawach po 500 i 1000 sztuk

Istnieją elementy, bez których nie obędzie się żadna msza święta. Należą do nich hostie oraz komunikanty, które po konsekracji stają się komunią świętą. W naszym sklepie posiadamy duży wybór różnego rodzaju komunikantów, więc mogą Państwo swobodnie zaopatrzyć się w dowolne ilości. W zależności od zapotrzebowania sprzedajemy je w opakowaniach liczących po pięćset i tysiąc sztuk. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wypieczone z poszanowaniem przepisów prawa kanonicznego. Do ich produkcji użyto mąki pszennej oraz wody. Komunikanty mszalne różnią się od hostii przede wszystkim swoim rozmiarem, gdyż są od niej mniejsze. Oferowane przez nas komunikanty posiadają wytłoczone wzory krzyża i innych symboli chrześcijańskich. Można się u nas zaopatrzyć także w zdobione cyboria służące do przechowywania komunikantów w tabernakulum. Posiadamy zamykane modele mogące pomieścić w sobie dwadzieścia pięć sztuk. Sprzedawane przez nas cyboria, nazywane też puszkami, są wykonane z ogromną dbałością o detale. Zostały przyozdobione wizerunkami adorujących aniołów, gołębicą oraz kielichem z oznaczeniem IHS. Dla podkreślenia ich funkcji dodatkowo pozłocono je 24 karatowym złotem. Cyboria z naszego sklepu stanowią bezpieczne miejsce dla komunikantów, również na czas transportu, gdy trzeba zabrać je do obłożnie chorego do szpitala czy prywatnego domu.

Hostie do koncelebry i mszy świętej

Oferowane przez nas hostie cieszą się dużą popularnością. To wypieki zgodne z normami prawa kanonicznego. Te przeznaczone do koncelebry posiadają średnice trzynastu centymetrów i wyraźne dwustronne tłoczenia z podziałką na osiem równych części, które umożliwiają ich łatwe przełamywanie. Są sprzedawane w opakowaniach po dziesięć sztuk. Hostie do mszy świętej są nieco mniejsze i mają średnice siedmiu centymetrów i również posiadają dwustronne wytłoczone wzory, które ułatwiają ich dzielenie. Oferujemy zestawy zawierające sto sztuk produktu. W naszym asortymencie znajdują się także hostie mszalne białe o średnicy dwudziestu siedmiu centymetrów, które można podzielić aż na siedemdziesiąt dwa równe kawałki. Są sprzedawane pojedynczo.

Komunikanty bezglutenowe

Współczesne wspólnoty kościelne uwzględniają także potrzeby osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą korzystać z komunikantów wypiekanych z udziałem zwykłej mąki pszennej. Z tego powodu w naszym sklepie można zakupić także hostie i komunikanty niezawierające glutenu. Dzięki temu mogą korzystać z nich nawet osoby chore na celiakię. Jeżeli nie zdawali sobie Państwo z możliwości zażywania tego rodzaju komunii, zachęcamy do skontaktowania się z proboszczem w Państwa parafii, którzy wyjaśnią, w jaki sposób może się to odbywać. W naszej ofercie komunikanty bezglutenowe występują pod nazwą „niskoglutenowych”, gdyż jest to nazewnictwo wymuszone przez zasady prawa kanonicznego. Jednakże pod kątem spożywczym są one całkowicie bezglutenowe i bezpieczne dla wszystkich tych, którzy są uczuleni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium