W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Welon na ambonę z wizerunkiem Boga Ojca Abba Welon na ambonę z wizerunkiem Boga Ojca Abba
Producent: Włoski
Cena: 750,00 zł 1 000,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Welon na ambonę z wizerunkiem Ducha Świętego - Bernini Welon na ambonę z wizerunkiem Ducha Świętego - Bernini
Producent: Włoski
Cena: 750,00 zł 1 000,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Welon na ambonę z wizerunkiem Jezusa Pantokratora Welon na ambonę z wizerunkiem Jezusa Pantokratora
Producent: Włoski
Cena: 1 000,00 zł
zobacz więcej
Welon na ambonę z wizerunkiem syna marnotrawnego Welon na ambonę z wizerunkiem syna marnotrawnego
Producent: Włoski
Cena: 1 000,00 zł
zobacz więcej
Puchar - kielich -  neokatechumenalny Puchar - kielich - neokatechumenalny
Producent: Włoski
Cena: 1 200,00 zł
zobacz więcej
Krzyż neokatechumenalny 930 Krzyż neokatechumenalny 930
Producent: Polski
Cena: 610,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzyż neokatechumenalny 934 Krzyż neokatechumenalny 934
Producent: Włoski
Cena: 610,00 zł
zobacz więcej
Krzyż Pantokrator Krzyż Pantokrator
Producent: Inny
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej
Welon na ambonę - Matka Boża Fatimska Welon na ambonę - Matka Boża Fatimska
Producent: Włoski
Cena: 800,00 zł 1 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Welon na ambonę - Objawienie Jezusa Welon na ambonę - Objawienie Jezusa
Producent: Włoski
Cena: 1 000,00 zł
zobacz więcej
Welon na ambonę - Zwiastowanie Kiko Welon na ambonę - Zwiastowanie Kiko
Producent: Włoski
Cena: 1 000,00 zł
zobacz więcej

Artykuły neokatechumenalne najlepszej jakości

W naszym sklepie znajduje się wszystko, co niezbędne, by właściwie wyposażyć wspólnotę neokatechumenalną. Posiadamy ogromny wybór różnego rodzaju artykułów neokatechumenalnych, dzięki czemu nie będzie żadnych problemów ze znalezieniem wszystkiego, czego Państwo potrzebują. Można u nas zakupić między innymi welony na ambonę o różnym wzornictwie. Przykładowo mogą to być wizerunki Archaniołów, Boga Ojca, Jezusa Chrystusa, Ducha Świętego, Świętej Rodziny, papieży i wiele innych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty i wybrania spośród dziesiątek możliwości. Style, w których udostępniamy welony to zarówno realistyczne malarstwo, jak i tradycyjne ikony bizantyjskie. Dostępne w naszej ofercie artykuły neokatechumenalne w kategorii welonów na ambonę są tkane maszynowo. Zapewnia im to precyzję wykonania i znakomitą żywotność. Wizualizacje dostępne na naszych podstronach produktowych pozwolą Państwu na dokładne zapoznanie się z produktami. Umieszczone są tam też wszystkie szczegóły dotyczące wymiarów oraz składu tkanin.

Akcesoria dla neokatechumenów - krzyże pozłacane

W liturgiczny.pl posiadamy także ogromny wybór różnych modeli krzyży ołtarzowych. Jakość ich wykonania sprawia, że dostarczają nie tylko duchowych doznań, ale także cieszą oczy. Możesz zakupić u nas modele o różnym przeznaczeniu i wymiarach. W naszym asortymencie są między innymi duże krzyże chwalebne (wysokość ponad 2 metry) wykonane z mosiądzu, przyozdobione misternymi rzeźbieniami przedstawiającymi ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Są rozkładane, więc można swobodnie przenosić je, nie martwiąc się o ich wymiary i nieporęczność. Warte sprawdzenia są również mniejsze krzyże po kilkadziesiąt centymetrów, złocone 24 karatowym złotem i polerowane. Zostały wyprodukowane w Polsce przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy zadbali o dopracowanie wszystkich znajdujących się na nich detali. Posiadają stabilne podstawki, dzięki którym można ustawić je w dowolnym miejscu. Starannie zabezpieczamy wszystkie nasze przesyłki i wysyłamy je kurierem, mogą być Państwo pewni, że zamówione akcesoria dla neokatechumenów, dotrą do na miejsce szybko i w pełni sprawne. Oferujemy także wysyłkę za granicę!

Artykuły dla wspólnot neokatechumenalnych

Nasza oferta stale się powiększa i nie zapominamy także o innych, nie mniej ważnych produktach. Jeżeli szukają Państwo artykułów dla wspólnot neokatechumenalnych, znajdą się u nas oprócz welonów i krzyży również kielichy oraz pateny, a także futerały do ich przechowywania. Naczynia są platerowane srebrem, a wnętrza pucharów są złocone. Futerały są wykonane ze skaju w kolorze czarnym, a ich środek został wyścielony miękkim materiałem. Jest w nich miejsce nie tylko na kielichy i pateny, ale także na ampułki zawierające wodę oraz wino. Warto sprawdzić także pozostałe artykuły dla wspólnot neokatechumenalnych, które udostępniamy w naszej ofercie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszego asortymentu, prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Chętnie rozjaśnimy wszystkie wątpliwości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium