W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

 

KARNET 99 - Pięknej oblubienicy KARNET 99 - Pięknej oblubienicy
Cena: 10,00 zł
zobacz więcej
Karnet Drogiemu Kapłanowi 022 Karnet Drogiemu Kapłanowi 022
Producent: Polski
Cena: 12,50 zł
zobacz więcej

Zachwycające kartki okolicznościowe z religijnym przekazem

W życiu katolika istnieje wiele okazji, w których może dzielić swoją radość z przyjaciółmi i rodzinom. Z tego powodu w naszym sklepie posiadamy ofertę różnego rodzaju kartek okolicznościowych, które są idealnym dodatkiem do wręczanego prezentu, a czasem same w sobie stanowią znakomity upominek. Wszystkie oferowane przez nas kartki wykonane są na papierze wysokiej jakości i przyozdobione różnymi, pięknymi wzorami, które zapadają w pamięć. Wiele z nich zawiera motywacyjne cytaty oraz wspaniałą, religijną poezję lub modlitwy. Stawiamy na pierwszym miejscu satysfakcję naszych klientów i stale dodajemy nowe wzory do naszego asortymentu. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będą w stanie Państwo znaleźć kartkę okolicznościową odpowiednią na każdy rodzaj uroczystości. Zachęcamy do zakupów w przypadku nadchodzących ślubów, chrztów, pierwszej komunii i innych świąt i kiedy chcą Państwo po prostu sprawić przyjemność ukochanej osobie.

Kartki ślubne dla nowożeńców

Małżeństwo to ważny sakrament, dlatego warto przekazać nowożeńcom swoje życzenia na kartce, która będzie podkreślała duchowy wymiar tego wydarzenia. Oferowane w naszym sklepie kartki ślubne posiadają inspirujące cytaty i ustępy biblijne, a także przepiękną oprawę wizualną podkreślającą religijną wagę ślubu. W zależności od upodobań mogą Państwo wybrać proste i minimalistyczne wzory albo rzucające się w oczy składane kartki ślubne z wytłoczeniami i złoceniami.

Kartki religijne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne okazje

Jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych w naszej ofercie są kartki okolicznościowe na różnego rodzaju święta kościelne. Utartą tradycją w naszym kraju jest to, że zarówno z okazji Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocy, wysyła się do bliskich i rodziny życzenia. Posiadamy w asortymencie zestawy kartek religijnych na wyżej wymienione święta, przyozdobionych obrazkami przedstawiającymi powiązane z nimi sceny biblijne oraz postacie. Dzięki zakupieniu tego rodzaju kompletu mogą Państwo wysłać życzenia do wielu członków rodziny. W przypadku świąt Bożego Narodzenia szczególnie polecamy kartki religijne z dołączonymi do nich opłatkami. Dzięki temu mogą Państwo podzielić się opłatkiem nawet z bliskimi, którzy mieszkają daleko i nie mogą wpaść na święta. Sprzedajemy także kartki religijne w formie pocztówek lub w zestawach z kopertami. Dzięki temu można iść z nimi prosto na pocztę, zaraz po wypełnieniu!

Kartki na chrzest i pierwszą komunię

W naszym asortymencie znajdą państwo także kartki okolicznościowe dla dzieci i młodzieży. Będą stanowić one piękną pamiątkę chrztu świętego czy też pierwszej komunii. Nawet jeżeli najmłodsi są jeszcze zbyt mali, by je docenić, to po latach będą mogli do nich wrócić, a ich rodzice na pewno ucieszą się już teraz. Ciągle dodajemy do oferty nowe wzory, więc zachęcamy Państwa do regularnego sprawdzania nowości dostępnych na naszej stronie. Na pewno uda się znaleźć w ten sposób idealną kartkę na chrzest czy dowolną inną religijną uroczystość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium