W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Pudełko drewniane na świecę Pudełko drewniane na świecę
Producent: Polski
Cena: 55,00 zł
zobacz więcej
Świecznik Wielkanoc Chrystus Zmartwychwstały Świecznik Wielkanoc Chrystus Zmartwychwstały
Producent: Polski
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
Profitka, ozdoba świecy Profitka, ozdoba świecy
Producent: Polski
Cena: 7,00 zł
zobacz więcej
Świeca gromnica biała spalająca zwykła Świeca gromnica biała spalająca zwykła
Producent: Polski
Cena: 16,00 zł
zobacz więcej
Świeca spalająca biała - Serce Pana Jezusa Świeca spalająca biała - Serce Pana Jezusa
Producent: Polski
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Świecznik plastikowy na cienką świecę Świecznik plastikowy na cienką świecę
Producent: Polski
Cena: 2,00 zł
zobacz więcej
Świecznik Wielkanoc z barankiem Świecznik Wielkanoc z barankiem
Producent: Polski
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
Świeca stołowa  spalająca pniak Świeca stołowa spalająca pniak
Producent: Polski
Cena: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dekoracyjne świece w sklepie internetowym Liturgiczny.pl w korzystnych cenach!

Świece dekoracyjne liturgiczne są bardzo istotnym elementem wielu kościelnych, uroczystych wydarzeń. Jednak nie pali się ich tylko ze względów estetycznych - symbolizują one bowiem bliskość Boga, który - zgodnie z Biblią - wiele razy ukazywał się ludziom pod postacią płomieni. Również w domach chętnie sięgamy po świece dekoracyjne - używane są podczas kolędy czy na wigilijnej kolacji. Ozdobione różnymi motywami, takimi jak Baranek Boży czy bożonarodzeniowa scena, będą się pięknie prezentować bez palenia, chociaż trzeba przyznać, że ich migające światło podczas ciemnych wieczorów tworzy wspaniały klimat, sprzyjający zadumie, refleksji oraz modlitwie, na przykład w podziękowaniu za dobry dzień. Nie mogło więc zabraknąć świec w sklepie Liturgiczny.pl. Oferujemy produkty parafinowe w różnych kolorach, w bardzo korzystnych cenach. Warto śledzić nowości, które dodajemy, zwłaszcza jeśli szukasz wyrobu związanego z kalendarzem liturgicznym.

Świece dekoracyjne liturgiczne do wyposażenia Kościoła oraz dla osób świeckich

Świece dekoracyjne, czyli gromnice, używane są podczas obrzędów i nabożeństw takich jak wielkanocne paschały, bierzmowanie, jubileusze oraz pierwsza komunia święta. Widoczne są one również na ołtarzach, a podczas Adwentu, w czasie rorat, trzymają je wierni, którzy uczestniczą we mszy. Warto też wiedzieć, że świece dekoracyjne liturgiczne dopasowywane są pod względem koloru do kalendarza katolickich świąt. Świeca roratnia powinna być biała lub żółta, a w przypadku wieńca adwentowego należy wybrać trzy fioletowe produkty oraz jeden różowy, symbolizujący trzecią niedzielę podczas oczekiwania na przyjście Mesjasza. Niebieskie świecie są związane ze świętami Maryjnymi, a czerwonych używa się m.in. w Niedzielę Palmową, Wielki Piątek, a także podczas obchodów związanych z męczennikami i świętymi. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za wyposażenie parafii i Kościoła, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiedni asortyment, aby zadbać o oprawę różnego rodzaju mszy.

Różnego rodzaju akcesoria do świec - sklep Liturgiczny.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. okapniki w różnych kształtach i kolorach (biały, różowy, niebieski, żółty), dzięki którym trzymanie świecy dekoracyjnej liturgicznej podczas rorat będzie zupełnie bezpieczne - dzięki nim nie oparzy Cię gorący wosk, nie pobrudzisz także ubrania. Dostępne są również lampiony papierowe na świece z Matką Bożą z Lourdes. Na Liturgiczny.pl kupisz też pudełko drewniane do przechowywania świec, które można zamknąć, dzięki czemu produkt nie będzie się kurzył. Zamówienia wysyłamy zarówno na terenie Polski, jak i zagranicę - w przypadku tej ostatniej opcji koszty wysyłki ustalane są indywidualnie (skontaktujemy się z Klientem telefonicznie i podamy wycenę). Klienci mogą nas także odwiedzić stacjonarnie, w Kielcach. Działalność prowadzimy przy Kościele św. Józefa Robotnika - zapraszamy do odwiedzin!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium