W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Krzyże, krzyże sklep, wojtyła, karol wojtyla, krzyż papieski, dla ministrantów, krzyże lektorskie, ministrant, lektor, bierzmowanie, dla bierzmowanych, krzyze dla bierzmowanych, pamiatka bierzmowania.

 

Krzyż pasyjny stojący drewniany Krzyż pasyjny stojący drewniany
Producent: Polski
Cena: 165,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzyż drewniany 80x40 cm (23) Krzyż drewniany 80x40 cm (23)
Producent: Polski
Cena: 1 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krzyż rzeźbiony drewniany 130 cm (27c) Krzyż rzeźbiony drewniany 130 cm (27c)
Producent: Polski
Cena: 2 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Korpus Chrystusa na krzyż 100 cm Korpus Chrystusa na krzyż 100 cm
Producent: Polski
Cena: 1 500,00 zł
zobacz więcej
Korpus Chrystusa na krzyż 125 cm Korpus Chrystusa na krzyż 125 cm
Producent: Polski
Cena: 1 950,00 zł
zobacz więcej

Krzyże stojące wykonane w różnych stylach

Trudno znaleźć symbol, który bardziej kojarzyłbym się z wiarą chrześcijańską niż krzyż. Przypominają one o Męce Pańskiej, ułatwiają modlitwy i dodają sił w trudnych chwilach. W naszym katolickim sklepie posiadamy bogatą ofertę różnorodnych krzyży stojących i nie tylko, spośród których mogą Państwo wybrać coś dla siebie. To nie tylko symbole, ale często również wspaniałe rękodzieła, które zachwycają jakością swojego wykonania oraz wykończeń. Oferujemy krzyże stojące zrobione z różnego rodzaju materiałów. Do popularnych modeli należą te stworzone z drewna. Posiadamy między innymi drewniane krzyże pasyjne o wysokości trzydziestu centymetrów z ręcznie malowanymi figurkami Jezusa Chrystusa. Nie brakuje również w naszej ofercie krzyży stojących metalowych wykonanych ze złota, srebra oraz mosiądzu. W tej kategorii królują przede wszystkim tradycyjne modele. Mogą Państwo zakupić u nas także krzyże karawaka, zwane też krzyżami świętego Zachariasza. Charakteryzują się one posiadaniem dwóch belek poziomych zamiast jednej, podobnie jak krzyże obrządku wschodniego. Na jego powierzchni umieszczone są małe krzyżyki oraz litery będące skrótami wyznań wiary i modlitw. Jeżeli chodzi o inne ciekawe modele, to mogą Państwo znaleźć u nas między innymi krzyże franciszkańskie wykonane z drzewa oliwnego. Różnorodność naszej oferty zadowoli każdego!

Krzyże na ścianę jako pamiątka dla bierzmowanych

Podarowanie osobom przyjmującym sakrament bierzmowania krzyży jest bardzo dobrym pomysłem. Posiadamy w ofercie sklepu wiele modeli krzyży na ścianę przeznaczonych specjalnie na tego typu upominki. Wyróżniają się one bardzo bogatym zdobnictwem i pięknie podkreślonymi detalami. Można u nas dostać między innymi mosiężne krzyże na ścianę w kolorze starego złota. Mają one z tyłu wytłoczoną tegoroczną datę, która będzie przypominać o roku, w którym obdarowany prezentem odbył bierzmowanie. Dostaną u nas Państwo również krzyże prezentujące wizerunek całej Trójcy Świętej - Boga Ojca, Jezusa Chrystusa oraz Ducha Świętego. Inne ciekawe modele to na przykład równoramienne mosiężne krzyże przedstawiające zstępującego Ducha Świętego pod postacią gołębicy. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym przekrojem naszego asortymentu, tak by mogli Państwo wybrać idealnie dopasowaną ofertę.

Drewniane krzyże na ścianę oraz korpusy Chrystusa

W ofercie naszego sklepu można znaleźć też liczne modeli krzyży wykonane z naturalnych materiałów. Drewniane krzyże na ścianę prezentują się znakomicie w każdym otoczeniu. Posiadamy różne ich rodzaje, na przykład krzyż świętego Benedykta, krzyż saletyński, krzyż tau i inne. Można kupić u nas zarówno modele wykonane w całości drewna, jak i takie z metalowymi wstawkami. Oprócz drewnianych krzyży na ścianę sprzedajemy także osobno korpusy Chrystusa wykonane z wytrzymałej żywicy epoksydowej. Można nimi wzbogacić krzyże, które oryginalnie nie posiadają figury. Wizualizacje dostępne na naszych podstronach produktowych pozwolą zapoznać się w szczegółach ze wszystkimi krzyżami w naszym asortymencie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium