koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Co roku miesiąc grudzień to czas przygotowań do do narodzenia Jezusa. 
W każdym kościele, kaplicy, a także w domach i na placach budowane lub ustawiane są szopki bożonarodzeniowe.
Mają one przypominać nie tylko o przyjściu Jezusa, ale także o tym jak wielką rolę jego narodziny mają w naszym życiu. Wprowadzają magiczną atmosferę i pozwalają jeszcze mocniej przeżyć czas świąt.

Proponujemy piękne małe i duże figury do szopki bożonarodzeniowej. W naszej ofercie znajdą Państwo pojedyncze postaci / figurki do szopki np. Dzieciątko, Maryja, Józef, Trzej Królowie na wielbłądach i zwierzęta. Oferujemy również gotowe małe i duże szopki bożonarodzeniowe to zestawy kompletnych figur religijnych. Oferowane produkty dostępne są w różnych rozmiarach.
Zestaw figur składa się ze świętej Rodziny: Józefa z Maryją i dzieciątkiem w żłóbku, a także figur Trzech Króli, Anioła Glorii, pastuszków i zwierząt oraz gwiazdy betlejemskiej.

Do kościołów zazwyczaj wybierane są szopki bożonarodzeniowe o wielkości powyżej 50 cm, zaś do kaplic i domów szopki mniejsze.

Figury do szopek są wykonane metodą odlewniczą z wysokiej jakości żywicy utwardzanej (właściwości przypominają ceramikę) i ręcznie malowane. Oferowane figury są odporne na działanie czynników atmosferycznych i trwałe. Dodatkowo wszystkie elementy szopki bożonarodzeniowej pakujemy w specjalnie przygotowane kartony z bezpiecznym wypełnieniem, aby nie narażać świątecznych figurek na uszkodzenia. 

Figury do szopki Bożonarodzeniowej

Figury do szopki bożonarodzeniowej 92 cm - YLA Figury do szopki bożonarodzeniowej 92 cm - YLA
Producent: Inny
Cena: 7 200,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium