W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Obrazy drewniane, obrazy wykonane z drewna

Dobry Pasterz 3D - Obraz z drewna Dobry Pasterz 3D - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej
Matka Boża z dzieciątkiem 12B - Obraz z drewna Matka Boża z dzieciątkiem 12B - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 580,00 zł
zobacz więcej
Matka Boża z dzieciątkiem 72D - Obraz z drewna Matka Boża z dzieciątkiem 72D - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 210,00 zł
zobacz więcej
Obraz drewniany Święta Rodzina 65F Obraz drewniany Święta Rodzina 65F
Producent: Polski
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł z drewna 95D Anioł z drewna 95D
Producent: Inny
Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dobry Pasterz 3A - Obraz z drewna Dobry Pasterz 3A - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dobry Pasterz 3G - Obraz z drewna Dobry Pasterz 3G - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 880,00 zł
szt.
zobacz więcej
Jezu Ufam Tobie 32A - Obraz z drewna Jezu Ufam Tobie 32A - Obraz z drewna
Producent: Inny
Cena: 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
Jezu Ufam Tobie 32F - Obraz z drewna Jezu Ufam Tobie 32F - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Jezus Cierpiący 4A Jezus Cierpiący 4A
Producent: Polski
Cena: 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
Matka Boska Cygańska 14B - Obraz z drewna Matka Boska Cygańska 14B - Obraz z drewna
Producent: Polski
Cena: 580,00 zł
zobacz więcej

Szukając obrazów świętych z drewna lub innych dodatków do mieszkania, warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu liturgiczny.pl. Znajdują się w niej estetyczne i trwale wykonane obrazy z drewna religijne. Nasze ikony religijne, obrazy religijne tryptyki i płaskorzeźby z drewna religijne to również idealny pomysł na prezent. Tego typu ozdoba domu sprawia, że we wnętrzu panuje klimat zadumy i modlitwy. W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele różnych produktów religijnych dla dorosłych i dzieci. Produkty dostępne w naszym asortymencie są doskonałe do powieszenia na ścianach parafii lub miejsc modlitwy – stanowią symbol wspólnoty rodzinnej, Kościoła i wiary chrześcijańskiej, a także znakomicie akcentują godność i powagę tego typu miejsc.

Obrazy z drewna religijne 

Oferujemy estetyczne i wyjątkowe obrazy religijne 3D oraz obrazy religijne tryptyki, które przedstawiają motywy biblijne lub Świętych. Proponujemy na przykład obraz świętej rodziny w drewnie czy płaskorzeźba drewniana Święta Rodzina. Nasze obrazy święte z drewna to kolorowe nadruki, które posiadają intensywne i trwałe barwy. Ich kolory nie blakną nawet po latach, więc można mieć pewność, że tego typu produkty będą towarzyszyć nam przez długi czas. Obrazy religijne 3D to znakomita ozdoba nadająca się do wyeksponowania w kościołach, parafiach oraz domach wiernych. Płaskorzeźby z drewna religijne mogą przystroić ścianę w salonie, jadalni, sypialni czy pokoju dziecięcym – w każdym miejscu odpowiednim na zadumę, kontemplację i modlitwę. Obrazy z drewna religijne, na przykład płaskorzeźba Święta Rodzina, podkreślą w delikatny sposób wiarę i oddanie religijne. Poza ścianą, płaskorzeźby z drewna religijne doskonale prezentować się będą na komodzie, witrynie czy kominku. Istotne jest, żeby jednak było to miejsce godne. 

Obrazy święte z drewna na prezent

Na stronie liturgiczny.pl godnym polecenia obrazem religijnym jest obraz Świętej Rodziny w drewnie oraz płaskorzeźba Święta Rodzina.  W sklepie znajdziemy solidnie wykonane ikony religijne Świętej Rodziny występujące w różnych rozmiarach i kształtach. Obrazy te odznaczają się dużą wartością emocjonalną i mogą być cennym i oczekiwanym podarunkiem dla osób wierzących. Sprezentowanie obrazu Świętej Rodziny w drewnie młodemu chrześcijaninowi z okazji chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania lub jubileuszu, wzbudzi w nim na pewno ogromną radość i wywoła uśmiech na twarzy.

Ikony religijne

Pisanie ikon to zadanie, które dawniej wykonywane było jedynie przez wyróżnionych mnichów. Od wielu lat wizerunek Świętej Rodziny to najczęściej wybierany przez artystów motyw. Z tego względu w naszym asortymencie znajduje się bogata oferta ikon i obrazów przedstawiających Maryję i Józefa wraz z Dzieciątkiem Jezus. Płaskorzeźba drewniana Święta Rodzina i obraz Świętej Rodziny drewniany można znaleźć w wielu wielkościach i kształtach jak na przykład owalny lub prostokątny. Obrazy święte z drewna to znakomite rozwiązanie jako dodatek do domowego ołtarza czy ozdoba ścienna w ważnym miejscu w domu.

Płaskorzeźby z drewna religijne na desce lipowej

Niezwykłe obrazy religijne stworzone na prawdziwej drewnianej, lipowej desce. Deska lipowa to przyjemny materiał wykorzystywany do produkcji ikon i obrazów. Obrazy religijne dostępne w naszym sklepie są wykonane ręcznie. Efekt 3D na obrazach to wynik reprodukcji nanoszonej maszyną drukującą w sześciu kolorach. Obrazy święte z drewna, jak na przykład obraz Świętej Rodziny drewniany, są pokryte warstwą lakieru, co chroni je przed blaknięciem na wiele lat.

Nasze obrazy cechują się świetną jakością i żywą kolorystyką, co sprawia, że mogą być znakomitym dodatkiem do każdego rodzaju wnętrz. Może być również świetnym upominkiem dla księdza, bliskich czy przyjaciół.

Ikony religijne - motywy

Liturgiczny.pl posiada w swojej ofercie ikony religijne i obrazy święte z drewna, które mają wysoką wartość artystyczną. Wśród nich można znaleźć produkty z wizerunkiem Jezusa Chrystusa, Matki Bożej, Świętej Rodziny, Świętych, Patronów i inne postacie związane z wiarą chrześcijańską. Ikony religijne także perfekcyjnie nadają się jako upominek z okazji Bierzmowania lub Sakramentu Małżeństwa. Doskonale zdobią również świątynie i prywatne mieszkania.

Wśród naszej oferty obrazów religijnych znajdują się także tryptyki religijne, ołtarzyki modlitewne powstałe z drewna litowego. Wnętrze tego typu produktów może przedstawiać wizerunek Matki Bożej, Jezusa czy Świętych. Tryptyki drewniane są ciekawym zamiennikiem klasycznych obrazków modlitewnych. Tryptyki są pomocne podczas modlitwy w podróży. Ich niewielkie rozmiary umożliwiają zabranie ich wszędzie ze sobą. Mieszczą się w torebce, walizce i nawet w kieszeni. Tryptyk idealnie dopełnia domowy ołtarzyk.

Obrazy religijne 3D

Nasz sklep posiada szeroki wybór obrazów religijnych z drewna. Zaletą produktów oferowanych w naszym sklepie jest wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane i ich cudowne detale. Jakość obrazów, ikon i płaskorzeźb religijnych w naszym sklepie to wynik wieloletniej pracy nad opracowaniem asortymentu, który zaspokoi potrzeby duchowe nawet najbardziej wymagającego klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium