W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

W kategorii artykuły do Pierwszej Komunii Świętej oferujemy wszystko co potrzebne na ten ważny dzień w życiu każdego katolika.
Oprócz świec pierwszokomunijnych oraz obrazków pamiątek pierwszej komunii posiadamy w ofercie także białe różańce komunijne i łańcuszki ze srebra z medalikiem.

Pierwsza Komunia święta

Pudełko drewniane na świecę Pudełko drewniane na świecę
Producent: Polski
Cena: 55,00 zł
zobacz więcej
Różaniec komunijny kryształki Różaniec komunijny kryształki
Producent: Polski
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pierwsza komunia święta - najważniejszy dzień w życiu małego chłopca i dziewczynki

Pierwsza komunia święta to uroczystość, podczas której młodzi katolicy po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, czyli prawdziwe ciało i krew Chrystusa. Taka msza jest bardzo wyjątkowym wydarzeniem w życiu całej rodziny oraz parafialnej społeczności, stąd też najczęściej jest bardzo hucznie świętowana, a goście zapraszani są przez rodziców na uroczysty obiad. Przygotowania do przyjęcia tego sakramentu trwają ponad rok, warto więc ofiarować wyjątkową pamiątkę pierwszej komunii świętej, która pozwoli lepiej pojąć dziecku z jakimi obowiązkami oraz przykazaniami wiąże się życie zgodne z religią katolicką. Wśród jednych z najbardziej uniwersalnych prezentów można wymienić Pismo Święte, bardzo istotne dla życia duchowego. Wspólne czytanie nie tylko zbliży do siebie rodzinę, ale też jest to bardzo dobry sposób na to, aby dziecko przyswajało dalszą wiedzę o religii oraz o uczyło się o tym, jakie zachowania są dobre, a jakie złe.

Prezenty na pierwszą komunię świętą od rodziców chrzestnych

Rodzice chrzestni powinni pełnić ważną rolę w życiu dziecka, m.in. jako duchowi przewodnicy. Prezenty na pierwszą komunię świętą powinny więc być dopasowane do okoliczności - często wybierane są dewocjonalia, takie jak medaliki z Matką Boską, Jezusem udzielającym sakramentu komunii, czy krzyżem do zawieszenia na łańcuszku. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są ze srebra o wysokiej jakości, o próbie 925. Warto także postawić na personalizację, dlatego polecamy specjalne, pamiątkowe albumy (które można wypełnić razem), różaniec oraz obrazy ze srebra z dodatkową możliwością grawerunku. Takie pamiątki pierwszej komunii świętej przedstawiają zwykle chłopca lub dziewczynkę oraz Eucharystię. Oferowane przez nas wyroby wykonywane są przez cenionych włoskich producentów, takich jak Valenti, Mida, Sovrani, a także firmę Leader Argenti. Z pewnością wybierzesz więc podarunek, który będzie dziecku przypominał o tym wyjątkowym dniu, a jednocześnie umacniał jego wiarę.

Pamiątki pierwszej komunii świętej z motywem aniołów dla ochrony dziecka

Anioły mają bardzo ważną symbolikę w religii katolickiej - opiekują się one nami i ochraniają przed złem. Dlatego prezent na pierwszą komunię świętą z ich wizerunkiem będzie również bardzo dobrym wyborem. W asortymencie Liturgiczny.pl znajdziesz ręcznie malowane i wypalane obrazy z aniołami, które z pewnością będą piękną pamiątką na całe życie. Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, a mieszkasz w Kielcach, zamówienie dostarczymy jeszcze tego samego dnia. W tym mieście znajduje się bowiem nasz sklep stacjonarny - działamy przy Kościele św. Józefa Robotnika. Gwarantujemy wysoką jakość oraz bezpieczeństwo przesyłek. Co ważne, wysyłamy je zarówno na terenie Polski, jak i zagranicę. Sprawdź naszą ofertę i zastanów się, która z naszych propozycji będzie najlepszym wyborem dla dziecka w dniu jego pierwszej komunii świętej. Zapraszamy serdecznie - zapewniamy dostęp do różnych produktów dla chłopców i dziewczynek!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium