W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Czy warto wręczyć rodzinie zaproszenia na komunię świętą?

Pierwsze przyjęcie Eucharystii to bardzo wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego wiernego, jego rodziny oraz parafii. W Polsce tradycyjnie obchodzi się je w gronie najbliższych, podczas uroczystego obiadu. Zdecydowanie warto więc odwiedzić wcześniej gości i wręczyć im zaproszenia na komunię świętą Twojego dziecka. Znacznie ułatwi to organizację spotkania, a zaproszeni będą mogli zaplanować ten pod specjalną okazję. Kogo należy zaprosić? Zaproszenia komunijne z pewnością powinny powędrować do chrzestnych dziecka, którzy odgrywają ogromną rolę w życiu duchowym dziecka. Również dziadkowie z pewnością ucieszą się z oficjalnego powiadomienia na tak ważną uroczystość ich wnuka lub wnuczki. Reszta gości zależna jest od Ciebie - w przypadku bliskich relacji także z dalszą rodziną, możesz być pewien, że zaproszenie do uczestnictwa w pierwszej komunii młodej osoby na pewno bardzo ich ucieszy. Dzięki temu Twój syn lub córka na pewno poczują, jak ważne są katolickie, rodzinne wartości!

Zaproszenia ogólne na komunię świętą - jakie wzory znajdziesz w sklepie Liturgiczny.pl?

Zaproszenia komunijne, które oferujemy, sprzedawane są w zestawach po pięć sztuk. W ich skład wchodzi oczywiście ozdobna koperta, zaproszenie i wkładki, dzięki którym goście poznają szczegóły o uroczystości (miejsce, data, godzina). Zadbaliśmy o to, aby produkty nawiązywały do tematu, a więc sakramentu pierwszej komunii. Elegancki papier, imitujący perłę oraz uszlachetnienia, takie jak pozłacane i tłoczone elementy graficzne, ozdobny wykrojnik i tekst, a także wkładka z informacją o przyjęciu sprawiają, że zaproszenia komunijne prezentują się naprawdę pięknie. Na kopertach bardzo często pojawia się motyw kielicha, nad którym unosi się opłatek z chrystogramem - dostępne są wersje bardziej minimalistyczne oraz z większą ilością elementów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zaproszenia ogólne na komunię świętą, aby wypełnić je wspólnie z dzieckiem. Dzięki temu lepiej zrozumie ono jak ważnym wydarzeniem będzie przyjęcie pierwszej Eucharystii!

Poznaj ofertę naszego sklepu - znajdziesz u nas nie tylko zaproszenia komunijne, ale i wyjątkowe prezenty na tę okazję!

Eleganckie zaproszenia na komunię świętą, a także inne produkty, potrzebne do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, znajdziesz w naszym sklepie Liturgiczny.pl. Oferujemy między innymi komunijne sweterki, bolerka i kurteczki dla dziewczynek oraz chłopców. Dostępne są również różańce, książki o tematyce religijnej dla dzieci, Pisma Święte oraz pamiątkowe obrazy ze srebra z możliwością graweru. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Kielcach przy ulicy Turystycznej 1a, obok Kościoła pw. św. Józefa Robotnika. Dlatego też Klienci z tego miasta mogą zamówić dostawę nawet tego samego dnia! Przesyłki na terenie Polski oraz zagranicę dostarczane są jak najszybciej, maksymalnie do 4 dni od nadania. Jeśli chcesz zamówić paczkę z dostawą poza granicami Polski, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić koszty wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium