W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Modlitewniki pierwszokomunijne, książeczki do pierwszej komunii,

Modlitewniki komunijne

Obowiązkiem każdego dziecka pierwszokomunijnego jest staranne przygotowanie się do tej szczególnie ważnej w życiu małego chrześcijanina ceremonii. Pomogą w tym specjalne modlitewniki komunijne, które zawierają bogaty wybór najważniejszych modlitw oraz pieśni kościelnych, uczą dzieci modlitwy różańcowej, omawiają poszczególne elementy Mszy Św, a także opisują, jak należy właściwie przygotować się do sakramentu pokuty. Pięknie wydane modlitewniki zachęcają dziecko do samodzielnych przygotowań i sprawiają, że nauka modlitw staje się przyjemniejsza.

W naszym sklepie rodzice mogą zamówić najważniejsze artykuły potrzebne na Pierwszą Komunię Świętą, jak również inne ważne wydaręzenia religijne. Oferujemy starannie opracowane modlitewniki komunijne, które zachęcą dziecko do nauki i poszerzania swojej wiedzy. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko było odpowiednio przygotowane na swoją pierwszą komunię!

Modlitewniki Pierwsza Komunia Święta

Dla dziecka komunijnego, nauka najważniejszych modlitw i pieśni nie zawsze jest prosta. Z tą myślą powstały piękne modlitewniki Pierwsza Komunia Święta, napisane specjalnie z myślą o dzieciach przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii. Dzięki zgrabnemu, niewielkiemu formatowi, książeczkę można łatwo nosić przy sobie, zerkać do niej w razie potrzeby i zabierać na każdą Mszę Święta, aby móc aktywnie w niej uczestniczyć.

W sklepie z dewocjonaliami Liturgiczny.pl znajdziesz duży wybór modlitewników pierwszokomunijnych, które pomogą Twojemu dziecku odpowiednio przygotować się do niezwykłej ceremonii, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Znajdziesz tu również książeczki, które w prosty i przystępny dla dziecka sposób omawiają ważne kwestie religijne, np. znaczenie Eucharystii oraz przygotowanie do sakramentu pokuty.

Modlitewniki komunijne wspierają edukację religijną dziecka i stanowią uzupełnienie dla wiedzy zdobytej podczas katechezy oraz Mszy Świętych.

Modlitewnik komunijny Droga do Nieba

Dla dziecka, Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem o ogromnej wadze. Przygotowania do ceremonii są wspaniałą okazją, aby zbliżyć się do Pana Boga i pogłębić swoją chrześcijańską wiarę. Opracowane z myślą o dzieciach książeczki i modlitewniki komunijne w prosty i łatwy do zrozumienia sposób opisują ważne kwestie takie jak poszczególne elementy Mszy Św oraz sakrament pokuty. Tym samym stanowią podstawowe źródło wiedzy dla każdego małego chrześcijanina.

Sklep Liturgiczny.pl już od lat dostarcza wysokiej jakości artykuły na uroczystość Pierwszą Komunię Świętą. Oferta obejmuje między innymi modlitewniki, różańce, medaliki i inne niezbędne produkty skierowane do dzieci pierwszokomunijnych. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, czego efektem jest wysokiej jakości, wyselekcjonowany asortyment artykułów o tematyce religijnej. Wszystko, co potrzebne dla Twojego dziecka, możesz łatwo zamówić na liturgiczny.pl w korzystnych cenach.

Nasz sklep działa również stacjonarnie i zlokalizowany jest w Kielcach na ul. Turystycznej. Zapraszamy do robienia zakupów w najwygodniejszy dla Ciebie sposób!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium