W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Bierzmowanie to ważne wydarzenie w życiu katolika. Jest to nie jako wejście w dorosłość w wierze a jednocześnie publiczne wyznanie wiary w Boga. Z tej okazji w wielu parafiach są wręczane pamiątki z okazji sakramentu bierzmowania. Często są to krzyże dla bierzmowanych czyli najważniejszy symbol chrześcijaństwa. Oprócz krzyży z Duchem świętym można podarować bierzmowanym egzemplarz Pisma Świętego, które będzie im towarzyszyć w dorosłym życiu wraz z dyplomem upamiętniającym datę bierzmowania. Dyplomy z wizerunkiem Ducha świętego z okazji bierzmowania połączone z krzyżami z napisem "Pamiątka Bierzmowania" to idealny upominek na tą okazję.

Brelok z Duchem Świętym Brelok z Duchem Świętym
Producent: Polski
Cena: 4,50 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie pamiątki na bierzmowanie warto wybrać? Przekonaj się, co najczęściej wybierają inni zaproszeni

Bierzmowanie to sakrament, który pozwala nam ściślej zjednoczyć się z Jezusem. Jest on przekazaniem znamienia daru Ducha Świętego, dzięki czemu umacnia się wiara osoby, przyjmującej chrymazację. Prezent na bierzmowanie powinien być więc związany z tą okazją, ponieważ jest to ważne wydarzenie w życiu katolika - jest to jednocześnie wejście w dorosłość i publiczne wyznanie wiary w Boga. Z tej okazji w wielu parafiach są wręczane pamiątki na bierzmowanie. Często są to krzyże, czyli najważniejszy symbol chrześcijaństwa. Rodzice, chrzestni oraz dziadkowie z pewnością uznają za bardzo dobry wybór również egzemplarze Pisma Świętego, które będą towarzyszyć każdej osobie przystępującej do sakramentu w dorosłym życiu, wraz z dyplomem upamiętniającym datę bierzmowania. Wszystkie tego typu produkty znajdziesz w ofercie Liturgiczny.pl, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiedni podarunek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Przekaż bliskiej osobie ważne nauki - książki religijne to ceniony prezent na bierzmowanie

Najbardziej wartościowa pamiątka na bierzmowanie będzie nie tylko przypominać o wydarzeniu, ale też wiele wniesie do duchowego życia obdarowanego. Bardzo polecamy więc wybór Pisma Świętego lub specjalnej książki, która porusza tematykę sakramentu. Chętnie czytaną pozycją przez młode osoby jest książka “Youcat. Bierzmowanie”, autorstwa Bernharda Meusera i Nilsa Baera. Posiada ona imprimatur władz kościelnych, jest też napisana w przystępny sposób oraz zawiera dużo ciekawych zdjęć i grafik. Na pewno okaże się pomocna w zrozumieniu drogi, którą wskazuje Jezus. Inną ciekawą propozycją na prezent na bierzmowanie jest “Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego”, napisane przez papieża Benedykta XVI. Jest to swoista wyprawka dla każdego młodego wierzącego, która zapewni mu duchowe wsparcie nie tylko na początku dorosłej drogi w wierze. Obdarowany z pewnością doceni tak przemyślany podarunek, zwłaszcza jeśli zamieścisz w książce personalną dedykację i życzenia.

Pamiątki bierzmowania - krzyż do zawieszenia lub postawienia w pokoju

W asortymencie sklepu Liturgiczny.pl znajdziesz szeroki wybór krzyży, które jako pamiątka na bierzmowanie będą towarzyszyć młodej osobie przez całe jej życie. Oferujemy zarówno produkty wykonane z mosiądzu oraz drewna, jak i z wizerunkiem Jezusa oraz różnych świętych, dzięki czemu możesz dopasować prezent do patrona, którego bierzmowany wybrał podczas sakramentu. Prezenty na bierzmowanie, które polecamy, wykonane są przez włoskich producentów, słynących z wysokiej jakości, a także pięknego odwzorowania szczegółów. Możesz więc być pewny, że ofiarowany przez Ciebie krzyż będzie miał nie tylko symboliczne znaczenie, ale zachwyci bierzmowanego również pod względem estetycznym. Oferujemy również małe krzyże, które np. można zawiesić na rzemyku i nosić na szyi, codziennie dając świadectwo wiary. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium