W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

flagi kościelne, flagi państwowe, flaga Maryjna, flaga papieska, flaga bialo niebieska, flaga zółto-biała, flaga biało żółta, biało czerwona flaga z orłem z godłem.

 

Emblemat na Boże Ciało Emblemat na Boże Ciało
Producent: Polski
Cena: 9,00 zł
zobacz więcej
Flaga z herbem papieża Franciszka Flaga z herbem papieża Franciszka
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flaga Maryjna biało-niebieska Flaga Maryjna biało-niebieska
Producent: Polski
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Flaga papieska biało-żółta Flaga papieska biało-żółta
Producent: Polski
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej

Flagi kościelne na różne okazje

Wywieszenie flag przy odpowiedniej okazji jest ważną manifestacją uczuć religijnych. Ich ekspozycja jest także nieodłącznym elementem wielu uroczystości i nabożeństw. W naszym sklepie oferujemy ogromny wybór różnego rodzaju flag kościelnych, które nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i do wywieszania w kościołach. Dzięki dużej różnorodności asortymentu z pewnością będą Państwo w stanie znaleźć chorągwie idealnie dopasowane do każdej okazji. W naszej ofercie, obok flag kościelnych, posiadamy także polskie flagi państwowe (w wersji z godłem i bez), gdyż okazje do wywieszeniu obu często się ze sobą przeplatają i nic nie stoi na przeszkodzie, by manifestować razem zarówno przywiązanie do wiary, jak i do ojczystego kraju. Oferowane przez nas produkty są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów poliestrowych, które są wytrzymałe i bardzo proste w czyszczeniu. Znakomicie nadają się do ekspozycji na zewnątrz budynków, gdyż są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Będą mogły być wykorzystywane z okazji wielu różnych uroczystości przez długi okres, bez wyraźnej utraty jakości i pogorszenia swojego wyglądu.

Flagi Watykanu na Wielkanoc i nie tylko

Sporą część naszego asortymentu stanowią flagi papieskie. Występują także w wariantach posiadających herb papieski. Sprzedajemy flagi przyozdobione znakiem ojca świętego Franciszka, ale także takie z symbolami Benedykta XVI i Jana Pawła II. To wspaniała pamiątka po papieżach, którzy zakończyli już swój pontyfikat. Charakterystyczne żółto-białe flagi Watykanu wywieszane są z bardzo wielu okazji. Można je zaobserwować podczas święta Trzech Króli, Wielkanocy, Wniebowstąpienia Pańskiego, Zielonych Świątków, Bożego Ciała, w dniu Wszystkich Świętych oraz podczas obchodów Bożego Narodzenia. Z racji na ich powszechne i częste wykorzystanie warto zaopatrzyć się w większy zapas. Dzięki temu będą Państwo przygotowani na każde święto i wszelkie nieprzewidziane okoliczności.

Niebiesko-białe flagi maryjne

Sprzedajemy również flagi dedykowane Matce Boskiej. Flagi maryjne wywiesza się na święta związane z jej osobą, takie jak uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki oraz Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. To doskonałe produkty, którymi można przyozdobić nie tylko kościół i dom, ale również wszelkiego rodzaju kaplice i pomniki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszych podstronach produktowych.

Małe chorągiewki kościelne oraz proporczyki

Flagi to nie jedyny sposób na to, by przyozdobić budynek na czas świąt. Dlatego oferujemy także girlandy z proporczyków mierzące aż 25 metrów długości. Składają się z wykonanych z tworzywa sztucznego, połączonych na stałe trójkątów w kolorze flag maryjnych, flag Watykanu oraz flag państwowych. Zachęcamy Państwo również do sprawdzenia sprzedawanych przez nas chorągiewek kościelnych na krótkich 40-centymetrowych kijkach. Są idealne do wetknięcia w ziemie lub trzymania w dłoniach podczas różnego rodzaju kościelnych uroczystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium