W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Opinie o sklepie
 
Na tej stronie przeczytasz opinie Szanownych Klientów na nasz temat.
Ze względu na ochronę danych osobowych podajemy tylko imię i ewentualnie miejscowość.
Staramy się zamieszczać wszelkie opinie przesłane na nasz adres mail'owy, które są zgodne z Prawem pod jakimkolwiek względem.
Opinie zawierające treść, dodawane przy produktach, są weryfikowane przez obsługę sklepu pod kontem wiarygodności użytkownika,
który zakupił produkty w naszym sklepie.
Opinie tzw. gwiazdki, nie są weryfikowane przez obsługę.
 
Czekamy na Twoją opinię dotyczącą zakupów w naszym Sklepie, wyślij ją na adres: sklep@liturgiczny.pl.Bardzo serdecznie chciałam podziękować za przesłaną puszkę na komunikanty oraz za gratisowe krzyżyki.  Dzieci i rodzice byli bardzo zadowoleni z zakupów dokonanych w Waszym sklepie mam nadzieję, że może jeszcze w przyszłości skorzystam z Waszych usług.

Z wyrazami szacunku Krystyna D. Katowice 

Witam. Dzisiaj otrzymałam przesyłkę. Bluzeczki są bardzo ładne. Dziękuję.

Barbara I.Dziękuję za przesyłkę ornatu. Czas oczekiwania na paczkę tylko 2 dni był dla mnie miłym zaskoczeniem. Dziękuję także za rabat, który szczególnie ucieszył rodziców dzieci Pierwszokomunijnych. Szczęść Boże.
ks. Proboszcz Henryk. B 

Szanowni Państwo dziś otrzymałem monstrancję. Wszystko jest tak jak w opisie i na zdjęciach.  Dziękuję za upominek książkowy, który przekazałem na nagrodę dla ministrantów za uczestnictwo w nabożeństwie Gorzkich Żali. Z Panem Bogiem.

ks. Ryszard W. Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium