koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Komplet kolędowy

W większości parafii w Polsce co roku odbywa się tzw. wizyta duszpasterska, potocznie nazywana kolędą. To właśnie wtedy ksiądz odwiedza domy, by odbyć rozmowę z rodzinami i poznać swoich parafian. Jednak najbardziej istotny jest tutaj fakt, że modli się wraz z jej członkami oraz święci dom. W czasie tej wizyty na stole przykrytym białym obrusem ustawiamy: krzyż (tzw. pasyjkę) oraz świeczniki z zapalonymi świecami, kropidło i naczynie z wodą święconą. Wszystkie te elementy tworzą tzw. komplet kolędowy na wizytę księdza nazwaną kolędą.

Gotowe zestawy kolędowe

W naszej ofercie znajdą Państwo dewocjonalia wykonane z metalu i mosiądzu. Dla klientów szukających wysokiej jakości proponujemy zestaw kolędowy z elementami kryształowymi. Takie komplety to uosobienie pięknej sztuki zdobniczej oraz klasyki szkła. Oferujemy również wspaniałe produkty ze srebra, rzeźbione czy zestawy papieskie. Z kolei, dla osób szukających minimalistycznych zestawów kolędowych w ofercie mamy szeroki wybór produktów, w których skład wchodzą drewniane pasyjki oraz drewniane świeczniki. Szczególnie polecamy też pojemniki i butelki na wodę święconą, które zastąpią tradycyjny talerzyk oraz mosiężne i drewniane krzyże.

Niezbędne dewocjonalia na wizytę duszpasterską

W wielu parafiach kolędą zaczyna się wraz z początkiem Adwentu a kończy w okolicach lutego. Warto więc przygotować się do wizyty duszpasterskiej i zaopatrzyć się w komplet kolędowy z miseczką na wodę święconą. Zestawy oferowane w naszym sklepie to przede wszystkim piękne wzory, różnorodność materiałów oraz niezwykle staranne wykonanie. Takie zestawy oferujemy właśnie w naszym sklepie. Z pewnością znajdziesz tutaj komplet, który będzie odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom. Zapraszamy do zakupów!

Komplet kolędowy kryształowy 00640 Komplet kolędowy kryształowy 00640
Producent: Polski
Cena: 150,00 zł
zobacz więcej
Zestaw kolędowy prosty 00-01 Zestaw kolędowy prosty 00-01
Producent: Polski
Cena: 71,50 zł
zobacz więcej
Kropidło ryżowe z metalową rączką Kropidło ryżowe z metalową rączką
Producent: Polski
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Komplet kolędowy kryształowy 00479 Komplet kolędowy kryształowy 00479
Producent: Inny
Cena: 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet kolędowy kryształowy 00770 Komplet kolędowy kryształowy 00770
Producent: Polski
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Krzyż stojący metalowy O/38 Krzyż stojący metalowy O/38
Producent: Polski
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium