W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Dyplomy ukończenia nauki religii w szkole podstawowej , gimnazjum , dyplomy zawarcia rocznicy małżeństwa ,teczki na dokumenty .

Pamiątki, obrazki, dyplomy, kontrolki

Dyplom ukończenia katechezy Dyplom ukończenia katechezy
Producent: Polski
Cena: 1,30 zł
szt.
zobacz więcej
Dyplomik ukończenia katechezy Dyplomik ukończenia katechezy
Producent: Polski
Cena: 1,30 zł
szt.
zobacz więcej
Kalendarz adwentowy - komplet Kalendarz adwentowy - komplet
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej

Religia jest bardzo istotną częścią życia każdego człowieka. Lekcje religii to przedmiot, który różni się od wszystkich innych w szkole. Podczas nich, każdy mały katolik zgłębia tajemnice wiary i poznaje świat wartości chrześcijańskich, a także uczy się o życiu Jezusa Chrystusa i o tym, jak należy postępować w życiu codziennym. Katecheci czy osoby duchowne bardzo przykładają się do tego, aby dzieci przyswoiły wiedzę religijną jak najlepiej i zrozumiały istotę wiary oraz zaczęły samodzielnie odróżniać dobro od zła. Lekcje religii to spotkania wypełnione modlitwą, wzajemnym wsparciem i zrozumieniem. Tak wyjątkowo spędzony czas na katechezach powinien być wyjątkowo zakończony. Wiedza, jaką dziecko zdobędzie po zajęciach, zasługuje na uznanie. Szukając produktu, który będzie znakomitą pamiątką po ukończeniu katechezy, warto sprawdzić dostępne dyplomy religijne w naszym sklepie. Sklep internetowy liturgiczny.pl ma w swojej ofercie dyplomiki z religii, które odznaczają się dużą estetyką i wytrzymałością, a ich forma przypadnie do gustu także dzieciom. Dyplomy religijne znajdujące się w naszym asortymencie łatwo można dobrać do różnego wieku uczniów. Liturgiczny.pl oferuje dyplomy dla dzieci z religii, które wytwarzane są z zachowaniem najwyższej staranności i cechują się doskonałym wzornictwem odnoszącym się do tradycji.

Dyplomy za udział w katechezie

W asortymencie naszego sklepu dostępny jest dyplom ukończenia religii w szkole średniej, jak i dyplom ukończenia nauki religii. Młodszym uczniom można podarować dyplom za udział w katechezie z wizerunkiem modlących i radosnych dzieci, wesołych aniołków lub z ilustracjami przedstawiającymi katechezę i księdza nauczającego uczniów. Wyborem dla starszych uczniów mogą być dyplomy religijne zawierające wizerunek Chrystusa czy Jana Pawła II. Dostępne formaty to między innymi 21x15 cm, 14x21 cm, 10,5 x 15 cm. Wzory dyplomów ukończenia religii mają nadrukowany tekst z lukami, które wypełnia katecheta. Posiadamy dyplomy jednostronne. Niektóre z dyplomów dla dzieci z religii są wykonane na grubym papierze. Wszystkie dyplomiki z religii są wydrukowane na wysokiej jakości papierze i są produktem wysokiej jakości.

Dostojny dyplom ukończenia religii

Dyplom religijny nie może być za bardzo krzykliwy czy wzorzysty, ponieważ odwracałoby to uwagę od jego istotnego, duchowego znaczenia. Dyplom katecheza powinien oddawać powagę i być stosownym do tematu, jakiego dotyczy. Nasze dyplomy dla przedszkolaków z religii posiadają symbolikę odnoszącą się do religii chrześcijańskiej na przykład kościół, aniołek, Pismo czy Jezus. Niektóre dyplomy religia dodatkowo są ozdobione cytatem Jana Pawła II.

Dyplomiki z religii

Dyplom ukończenia religii w przedszkolu to dyplom wykonany z kartonu lub papierze metalizowanym. Dyplom katecheza to doskonały wybór na cudowną pamiątkę zakończonej nauki religii dla dziecka. W naszym asortymencie można znaleźć także dyplomy dla dzieci z religii, na których znajduje się obraz Anioła Stróża. Jest to tradycyjny wybór na dyplom ukończenia religii w przedszkolu. Dyplom ukończenia katechizacji dla dziecka to jest coś naprawdę szczególnego. To przedmiot, który uwydatnia jego wzorową postawę, jego udział przy rozwijaniu się duchowo oraz zaangażowanie w odkrywaniu tajemnic wiary. Dyplom religia to dokument, który potwierdza jego wiedzę na temat wiary.

Dyplom ukończenia katechizacji

Dyplom za udział w katechezie to produkt cechujący się dużą estetyką i dobrą jakością wydruku, przez co jest on doskonałym wyborem jako pamiątka dla dzieci. Wyjątkowe dyplomy dla przedszkolaków z religii są stworzone w barwnych kolorach, a zawierające się na nich motywy religijne sprawiają, że są one idealnym prezentem na zakończenie lekcji religii w przedszkolu. Dyplomiki religijne ucieszą każdego przedszkolaka. Dyplom ukończenia nauki religii to istotny dokument, który potwierdza zdobytą wiedzę o Bogu i chrześcijaństwie. Lekcje religii to są bardzo znaczące dla małego chrześcijanina.

W sklepie liturgiczny.pl można znaleźć bogatą ofertę dyplomów ukończenia religii, przez co każdy znajdzie coś idealnego dla osoby, której chce wręczyć dyplom religia. Dyplom religijny to zakup, którego na pewno powinien dokonać każdy prowadzący katechezę dla przedszkolaków.

Dyplomy dla przedszkolaków z religii

Dyplomy religia to doskonałe rozwiązanie na podkreślenie i docenienie doskonałej postawy i zasług w dziedzinie religii. Katechezy w szkołach przekazują dzieciom ogromną wiedzę dotyczącą wiary, modlitwy i tego, jak powinien zachowywać się dobry katolik. Dyplom ukończenia katechizacji potwierdza zakończenie lekcji religii i zdobyty poziom wiedzy i oddanie w rozwój wiary. Dyplom ukończenia nauki religii jest też dowodem na posiadanie dużej znajomości wiedzy z zakresu wiary i możliwości do dzielenia się nią z innymi. Dyplom religijny jest także cudowną pamiątką, która po wielu latach może być motywacją dla naszych dzieci. Różnorodność dostępnych dyplomików z religii na naszej stronie gwarantuje, że każdy znajdzie produkt idealnie wpisujący się w oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium