W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Opłatki

Najbardziej symbolicznym momentem podczas Wigilii Bożego Narodzenia, a dla wielu osób – nawet w ciągu całego roku, jest dzielenie się opłatkiem. Zwykle robimy to w domu, wśród bliskich, jednak często dzielimy się także: w pracy, w szkole i w wielu innych miejscach oraz okolicznościach. Warto w związku z tym zaopatrzyć się w więcej niż jedno symboliczne opakowanie. Kiedy opłatkiem dzieli się duża grupa, na przykład w domu opieki albo w innych instytucjach, gdzie wiele osób zamieszkuje masowo, wystarczy zamówić w witrynie liturgiczny.pl opłatki wigilijne pakowane po 60 sztuk. W zależności od potrzeb mogą być one duże, lub małe. Najczęściej jednak tam, gdzie przy wigilijnym stole zbiera się więcej niż jedna, niewielka rodzina, wybierany jest większy format. Po małe tymczasem sięgnąć można wówczas, kiedy planujemy dzielenie się opłatkiem w bardzo niewielkich grupach, ale za to licznych. Spotkania opłatkowe są wyjątkowo demokratyczne. Łączą chociaż na chwile wszystkich. Organizowane bywają w przedszkolach, w zakładach pracy a nawet – w zakładach karnych. Potrafią tworzyć niezwykłą atmosferę pojednania, a nawet – wybaczenia, choćby tymczasowego w wielu przypadkach.

Opłatki wigilijne producent

Jako producent dewocjonaliów, szat liturgicznych oraz innych ważnych wyrobów potrzebnych do praktykowania religii katolickiej zarówno w świątyniach jak i poza nimi nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnej kwestii, jaką stanowi wigilijny opłatek. Każdego roku przed Świętami przygotowujemy szczególnie duże ich partie, jednak opłatek należy do stosunkowo trwałych produktów spożywczych i odpowiednio przechowywany może leżeć bardzo długo. Chociaż nie przeprowadzaliśmy własnych badań czy eksperymentów z tego zakresu, wigilijny opłatek, zabezpieczony w suchym miejscu, może z powodzeniem zostać wyciągnięty nawet po roku.

W jakiej formie sprzedajemy i pakujemy opłatki wigilijne?

Większości spośród nich, czyli tych sprzedawanych masowo, po 60 sztuk, nie pakujemy w szczególnie ozdobny sposób, ponieważ wychodzimy z założenia, że szybko i tak zostaną podzielone na mniejsze partie. Na liturgiczny.pl można jednak kupić pojedynczy, malutki opłatek opakowany w folię razem z okolicznościowym, bożonarodzeniowym nadrukiem. Taki opłatek można symbolicznie włożyć na przykład do koperty ze zwyczajową świąteczną kartką z życzeniami, aby przesyłka nabrała nieco więcej symbolicznego, świątecznego znaczenia niż zaledwie pocztówka ze zdawkowymi życzeniami. Klasyczne opłatki wigilijne, w zestawach jakie najczęściej kupowane są przez rodziny do domu, czyli po 3 duże oraz 2 małe, pakujemy podobnie: w przezroczystą folię z dodatkiem wsuniętego pod nią kawałka papieru zadrukowanego wizerunkiem Świętej Rodziny bądź innego typowo świątecznego motywu.

W związku z tym, że są one trwałe, bardzo tanie, a opłatkiem dzielimy się w bardzo różnych i często nieoczekiwanych okolicznościach warto zaopatrzyć się w trochę większą ilość opłatków, niż ta ściśle wyliczona dla najbliższej rodziny. Oczywiście na liturgiczny.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium