W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

 

KSIĄŻKI religijne

  • promocja

Książki religijne

Wiara stanowi jeden z najważniejszych aspektów życia człowieka. Książki religijne są dla każdego katolika jednym z istotnych elementów budowania wiary i swojej własnej tożsamości. Ich lektura pozwala nam się odnaleźć w świecie pełnym codziennych problemów i wielkich dylematów egzystencjalnych. W książkach znajdziemy odpowiedzi na najważniejsze pytania z życia oraz wiary chrześcijańskiej, a także bardzo ważne informacje, które pozwolą nam lepiej zrozumieć pewne wydarzenia w naszym życiu oraz umocnić swoją wiarę.

Książka religijna dla każdego

Od 2006 roku Katolicki Sklep Internetowy www.liturgiczny.pl oferuje na swojej stronie różnorakie książki katolickie oraz bestsellery z szerokim wyborem tytułów kilkudziesięciu wydawców z Polski. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo lektury z dziedziny duchowości dla najmłodszych - opowiadania biblijne, modlitwy, rozważania Drogi Krzyżowej, jak również kolorowanki i gry o tematyce religijnej, które będą wspaniałym prezentem na wiele różnych okazji. W ofercie naszej księgarni nie zabraknie również czegoś dla dorosłych - opowiadań dla ducha, orędzi maryjnych, rozważania słów Pana Jezusa oraz wiele innych wartościowych książek, które pozwolą Państwu zgłębić tajniki wiary i znaleźć odpowiedzi na wiele dręczących pytań i wątpliwości.

Najlepsze książki katolickie

Nasza internetowa księgarnia katolicka to prawdziwa skarbnica najlepszych książek religijnych i nie tylko. Nasza oferta obejmuje literaturę niezbędną dla osób duchownych m.in. różne wydania Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, modlitewniki, lekcjonarze mszalne oraz inne księgi liturgiczne, encyklopedie, dokumenty Kościoła oraz opracowania teologiczne. Ponadto oferujemy bogaty wybór książek dla osób świeckich: śpiewniki, katechizmy, czasopisma, albumy, książki kucharskie, poradniki zdrowotne oraz wiele innych książek o różnorodnej tematyce wielu znanych autorów. Dzięki zróżnicowanej i bardzo rozbudowanej ofercie naszego sklepu każdy znajdzie u nas idealną książkę zarówno dla siebie jak i dla bliskiej osoby.

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz książkę, jakiej właśnie szukasz!

Księgarnia katolicka dla dorosłych i dzieci

Budowanie życia opartego na wierze, wymaga nieustannej duchowej stymulacji. Mogą zapewnić ją książki religijne, które pomagają rozjaśnić różne aspekty wiary oraz ją pogłębić. W naszej internetowej księgarni katolickiej posiadamy różnorakie dzieła, które pomogą osobom w każdym wieku stać się bardziej świadomymi i bogobojnymi ludźmi. Nasz asortyment liczy setki pozycji i stale go powiększamy, tak by każdy mógł znaleźć interesujące go tytuły. Jesteśmy pewni, że nie będą mieli Państwo problemów z wyszukaniem książek religijnych tak dla siebie, jak i dla swoich dzieci. Dużą część naszej oferty stanowią psałterze i modlitewniki. To wspaniała pomoc podczas codziennych modlitw, pozwalająca na utrwalenie różnych treści i analizowanie ich w wolnych chwilach. Przydają się one także podczas nabożeństw, w celu odświeżania sobie tekstów. Nasza księgarnia katolicka posiada w tej kategorii też tak ciekawe pozycje, jak na przykład psałterz łaciński z przetłumaczonymi na język polski oryginalnymi pieśniami gregoriańskimi. Warto zastanowić się także nad kupnem edukacyjnych książeczek dla najmłodszych. Pozwolą one w przystępny sposób zaznajomić dzieci z Kościołem, wyznaniem wiary i pozostałymi ważnymi aspektami religii katolickiej. Książki religijne dla dzieci napisane są prostym językiem i posiadają przepiękne ilustracje, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

Książki religijne na różne okazje

Wiara nie musi kojarzyć się wyłącznie z budynkiem kościoła. Posiadamy w asortymencie mnóstwo książek religijnych, które w ujmujący sposób podchodzą do poruszanej w nich tematyki, pokazując, że Bóg może być obecny w codziennym życiu na każdym kroku. Przykładem może być tytuł „365 krótkich opowiadań dla ducha”, który zawiera niedługie treści na każdy dzień roku, przedstawione w formie opowiadań, historyjek czy też złotych myśli. Inny popularny tytuł to „Bóg Nieokiełznany”, który za cel stawia sobie zmuszenie czytelnika do opuszczenia duchowej strefy komfortu i nauczenia go pełniejszego spoglądania na sprawy wiary. Możemy wymieniać kolejne tytuły bez końca, gdyż jest ich dostępnych w naszej ofercie bardzo dużo. Niezależnie od tego, czy interesują Państwa filozoficzne przemyślenia i traktaty, czy też książki fabularne traktujące o wierze, wszystko to i wiele więcej książek religijnych można znaleźć na łamach strony naszego sklepu internetowego. Zachęcamy do samodzielnych poszukiwań ciekawych tytułów!

Książki katolickie - biografie świętych i nie tylko

Osoby lubiące poznawać historie stojące za wiarą z pewnością również będą zadowolone z naszego asortymentu. Posiadamy rozbudowaną ofertę książek katolickich dotyczących żywotów oraz cudów czynionych przez świętych. Warto polecić tutaj między innymi serię „Mój patron”. Można u nas zakupić także książki kucharskie z przepisami zebranymi przez siostry zakonne, encykliki papieskie oraz podręczniki szkolne do religii. Nasza księgarnia internetowa zawiera kilkanaście różnych kategorii książek katolickich, z którymi warto zapoznać się przed dokonaniem zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium