W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Opcje przeglądania

Czasopisma katolickie

W tej kategorii prezentujemy czasopisma, które niosą rzetelne i aktualne informacje dla katolików. Znajdziesz tu również wyjątkowe książki autorstwa cenionych księży oraz teologów. Jeśli poszukujesz wartościowej lektury, która wzbogaci Twoją chrześcijańską wiarę i skłoni do rozważań nad kluczowymi wartościami, czasopisma katolickie stanowią dla Ciebie doskonały wybór.

Liturgiczny.pl posiada w swojej ofercie cenione czasopisma dla katolików Oremus, a także ważne publikacje związane z tematyką religijną. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdziesz wiele propozycji interesujących i pouczających lektur katolickich. W innej kategoriach naszego sklepu przygotowaliśmy bogaty zbiór książek skierowanych do dzieci, młodzieży, jak również dorosłych interesujących się teologią.

Wartościowa wiedza dla katolików

Czasopisma katolickie stanowią bogate źródło wiedzy i informacji dla chrześcijan, którzy pragną pogłębiać swoją wiarę i poszukują odpowiedzi na ważne pytania. Jednym z takich czasopism jest Oremus, zawierający między innymi teksty liturgii, rozmowy z uznanymi teologami, wprowadzenia liturgiczne i rozważania, a także znacznie więcej. Czasopismo składnia do przemyśleń nad istotnymi kwestiami religijnymi, prezentujemy aktualne informacje z chrześcijańskiego świata, a niekiedy również niesie odpowiedź na wiele trudnych pytań. W naszym sklepie możesz zamówić najnowsze numery tego wartościowego czasopisma katolickiego, które dostępne jest w niewygórowanej cenie.

Co zawiera czasopismo Oremus? Teksty liturgii, czytania i modlitwy mszalne na każdy dzień, modlitwy wiernych, ważne pytania, na które odpowiada znany teolog-dogmatyk Ks. Janusz Chyła, propozycje śpiewów na niedziele, uroczystości i święta oraz wiele więcej. Czasopismo omawia szeroką tematykę i dotyka wielu kwestii, które są szczególnie istotne nie tylko z chrześcijańskiego punktu widzenia.

Wszechstronne czasopisma katolickie można polecić praktycznie każdemu, kto chce jak najpełniej uczestniczyć w mszach oraz nabożeństwach kościelnych, być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami w świecie chrześcijańskim lub po prostu interesuje się teologią. W naszej ofercie znajdziesz również eleganckie etui, które pozwoli na wygodne i bezpieczne przechowywanie czasopisma.

Najlepsze książki i czasopisma katolickie

Zatroszczyliśmy się o to, aby w naszym sklepie Liturgiczny.pl dostępny był szeroki wachlarz wartościowych lektur adresowanych do katolików. Wśród nich znajdziesz nie tylko popularne czasopisma katolickie, ale również wspaniale opracowane książki, które pozwolą Ci pogłębić swoją chrześcijańską wiedzę. Autorami literatury religijnej często są znani księża oraz teologowie.

W naszej ofercie znajdziesz także bogaty zbiór wyjątkowych książek skierowanych do najmłodszych katolików. Napisane w przystępny sposób, ułatwiają dzieciom zrozumienie podstaw wiary i omawiają fundamentalne wartości. Pięknie ilustrowane książki religijne rozbudzają u dzieci zainteresowanie Pismem Świętymi i motywami biblijnymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium