W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

śpiewnik , śpiewniki

Księga Psalmów Księga Psalmów
Cena: 15,90 zł
szt.
zobacz więcej

Śpiewniki religijne

Wszelkim liturgiom kościelnym, jak również modlitwom odmawianym w domu, towarzyszyć mogą wyjątkowe pieśni religijne. Tradycja związana ze śpiewaniem pieśni sięga początków chrześcijaństwa. Łączenie śpiewu z modlitwą pozwala poczuć się jeszcze bliżej Boga i lepiej zjednoczyć się we wspólnocie kościelnej.

W tej kategorii zebraliśmy komplet wyjątkowych śpiewników zawierających zbiór popularnych pieśni, które pozwolą jeszcze pełniej przeżywać modlitwę i aktywniej uczestniczyć w nabożeństwach mszalnych. Zapoznaj się z naszą ofertą śpiewników religijnych skierowanych do organistów, uczestników Mszy Świętej, jak i do dzieci. Każdy może tu znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie.

Śpiewnik kościelny katolicki

Ze śpiewników korzystać może praktycznie każdy – animatorzy muzyczni, wierni uczestniczący w Mszy Św., a także osoby wierzące, które chcą poszerzyć swoją modlitwę o pieśni kościelne. W naszej ofercie posiadamy również specjalne książki dedykowane organistom oraz uczniom szkół muzycznych, które zawierają akompaniamenty dla wielu pieśni religijnych.

Śpiewniki kościelne mogą zawierać zbiór różnorodnych pieśni na cały rok, bądź też przedstawiać pieśni na określone okoliczności lub święta. Na Liturgiczny.pl znajdziesz specjalne śpiewniki z kolędami, pieśniami wielkanocnymi, psalmami, pieśniami maryjnymi, a także pieśniami religijnymi na pielgrzymkę. Pięknie wydany śpiewnik doskonale sprawdzi się również w roli prezentu dla osoby o głębokiej wierze.

Śpiewnik dla dzieci

Przygotowując naszą ofertę, nie pominęliśmy również najmłodszych odbiorców. Oferujemy ilustrowane śpiewniki adresowane do dzieci, które chcą aktywnie uczestniczyć w liturgii bądź też należą do kościelnych zespołów muzycznych. Niektóre śpiewniki religijne zawierają dodatkowo w zestawie płytę z nagraniami poszczególnych pieśni.

Śpiewanie to dla dzieci najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób na wyrażenie swojej wiary oraz modlitwę. Z tego względu warto zachęcać dzieci do nauki popularnych pieśni kościelnych już od wczesnych lat życia! Istnieje wiele pięknych piosenek kościelnych, które zostały stworzone specjalnie dla dzieci. Zwykle posiadają one łatwy tekst, który bez trudu mogą zapamiętać nawet najmłodsze maluchy. Specjalne, bogato ilustrowane śpiewniki dziecięce jeszcze bardziej ułatwią i uprzyjemnią naukę.

Poznaj najpiękniejsze pieśni religijne

Wspólne śpiewanie pieśni kościelnych podczas nabożeństwa, na pielgrzymce, a nawet we własnym domu, np. w gronie rodziny, to wyjątkowy sposób na bycie bliżej Boga. Jeśli poszukujesz śpiewników z bogatym zbiorem bardziej i mniej znanych pieśni religijnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przykładamy wagę do tego, aby zapewnić naszym Klientom kompleksowy asortyment produktów o charakterze religijnym. W naszej ofercie posiadamy nie tylko dewocjonalia i akcesoria liturgiczne, ale również literaturę adresowaną do każdego, kto jest zainteresowany chrześcijaństwem i pragnie poszerzać swoją wiedzę. W razie pytań związanych z ofertą naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium