W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Liturgia godzin, brewiarz, brewiarz dla świeckich, brewiarz kapłański, brewiarz dla świeckich, brewiarz skrócony, brewiarz wakacyjny,

Brewiarz

Warto nie tylko wiedzieć, czym jest brewiarz, ale również mieć go w swoim domu. Odmawiając bowiem brewiarzowe psalmy, możliwe jest włączenie się w modlitwę Jezusa. Tym sposobem to Chrystus modli się w sercach osób wierzących. Liturgia godzin, którą mamy w ofercie to coś zdecydowanie ważniejszego niż tylko recytacja psalmów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. 

Brewiarz — co to jest?

Brewiarz na dziś jest uporządkowanym zbiorem wszystkim psalmów. Odnaleźć można w nich całą paletę emocji. W związku z tym odnajdą Państwo w jego treści zarówno modlitwy, które związane są z radością z powodu bliskości Boga, jak i przepełnione bólem po oddaleniu się od Niego oraz pełne rozpaczy z powodu ataku wrogów. Każda religijna osoba otrzyma zatem treści, które będą bliskie jej sercu na różnych etapach życia. 

 

Liturgia godzina dla świeckich to zbiór psalmów, który warto łączyć z przebywaniem w ciszy. W takiej sytuacji mogą Państwo po prostu poczuć obecność Boga. Warto pamiętać o tym, że psalmy poszerzają serce. Za ich sprawą możliwe jest lepsze wyrażenie emocji w relacji ze stwórcą. Niezależnie od tego, czy czują Państwo aktualnie lęk, radość, tęsknotę czy ukojenie, za każdym razem będą Państwo mówić słowami Boga. 

 

Absolutnie nikt nie powinien uważać, że brewiarz na dzisiaj to zbiór psalmów, które trzeba po prostu „odrobić”. Mechaniczna modlitwa nie jest bowiem niczym dobrym. Warto nie spieszyć się w trakcie nawiązywania kontaktu z Bogiem i posiedzieć również dłuższą chwilę w ciszy i skupieniu. Liturgia godzin brewiarz dla świeckich to modlitwa, którą zawsze warto mieć przy sobie. Podobnie jest również ze zbiorem psalmów przeznaczonych dla osób duchownych. 

Liturgia godzin — podstawowe informacje

Liturgia godzin, która nazywana jest również oficjum, dzieli się na brewiarz dla świeckich oraz brewiarz kapłański. Jest to modlitwa, która przedłuża celebrację tajemnicy obecności Chrystusa w Eucharystii. Brewiarz kapłański kształtuje dzień chrześcijański, nadając mu jednocześnie odpowiedniego rytmu. Podobnie jest z brewiarzem przeznaczonym dla osób świeckich. W zakres Liturgii Godzin wchodzą:

  • Godzina czytań,
  • Jutrznia,
  • Godziny w ciągu dnia: tetria, sexta i nona,
  • Nieszpory,
  • Kompleta.

Brewiarz na dzisiaj — dlaczego warto go odmawiać?

Brewiarz na dzisiaj warto odmawiać, zarówno jadąc autobusem, jak i przed snem. Tak naprawdę pora nie ma większego znaczenia. Dlaczego jednak liturgia godzin i korzystanie z niej są tak wartościowe? Przede wszystkim dlatego, że pozwalają na:

  • jedność z kościołem,
  • kontakt ze Słowem Bożym,
  • regularność modlitwy,
  • dialog z Bogiem.

Jedność z kościołem. To właśnie za to miliony wierzących na całym świecie doceniają brewiarz. Każda osoba duchowna na świecie, a także ogromna liczba osób świeckich modli się razem z Państwem. Brewiarz na dzisiaj pozwala również na codzienny kontakt ze Słowem Bożym. Oznacza to, że każdy dzień będzie przepełniony odpowiednio wybranymi fragmentami biblijnymi. Z kolei częsta modlitwa, którą gwarantuje brewiarz na dziś, oznacza, że wprowadzą Państwo do swojego dialogu z Bogiem regularność. Kiedy człowiek ma naprawdę dużo obowiązków, nierzadko bowiem trudno jest dotrzymać „modlitewnego rytmu”. Zaopatrując się w brewiarz dla świeckich, jest to znacznie prostsze. Podobnie jak łatwiejsze jest wejście w dialog z Panem Bogiem. To naprawdę wartościowe doświadczenie. 

Brewiarz — cena

Decydując się na brewiarz, cena również odgrywa pewną rolę w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Na szczęście w naszym sklepie cena wszystkich artykułów jest naprawdę niska. Bez względu na to, czy decydują się Państwo na przykład na religijne obrazy, biżuterię dla chrześcijan, czy też na brewiarz, cena produktów zawsze jest stosunkowo atrakcyjna. Bierzemy bowiem pod uwagę możliwości finansowe każdej osoby. Dzięki temu zarówno liturgia godzin dla świeckich, jak i brewiarz kapłański mogą szybko znaleźć się w Państwa domach. 

Liturgia godzin dla świeckich — dlaczego u nas?

Napisaliśmy powyżej, jak ważną rolę w życiu każdego chrześcijanina odgrywa brewiarz. Sklep Liturgiczny.pl to katolicki sklep internetowy, w którym kupić można dopracowane produkty. Dokładnie przemyślane artykuły, takie jak na przykład liturgia godzin brewiarz dla świeckich (na przykład brewiarz skrócony) z naszej oferty łączy w sobie najwyższą jakość wykonania ze stosunkowo niskim kosztem zakupu. Osoby duchowne także zaopatrują się na tej stronie internetowej, a renoma, którą zyskaliśmy na terenie całego kraju, nie może być przypadkowa. Jeżeli zatem interesuje Państwa na przykład brewiarz skrócony, docenią go Państwo między innymi za: przemyślaną redakcję i treść, wykonanie, trwałość, a także niską cenę za każdy brewiarz. Sklep, który prowadzimy to firma, w której stawiamy bowiem na uczciwą politykę cenową. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu w tej kategorii, zachęcamy do kontaktu. Liturgia godzin dla świeckich, a także brewiarz dla osób duchownych ze sklepu liturgiczny.pl to zawsze właściwy wybór. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium