W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Perełki, edycja świętego pawła, edycja, sentencje, złote myśli, książeczki na prezent, książki edycji

Książki perełki

Miniaturowe książeczki pełne pięknych cytatów z Pisma Świętego, a także złotych myśli znanych poetów, pisarzy czy świętych stanowią nietuzinkowy pomysł na drobny, a zarazem niezwykle cenny upominek. W tej kategorii przedstawiamy pełną gamę wyjątkowych książeczek perełek, które pomimo kieszonkowych wymiarów, kryją w sobie mnóstwo mądrości. Wśród nich znajdziesz między innymi mini-książki dla najbliższego przyjaciela, męża, żony, siostry, brata, dziecka czy wnuczki. Te wyjątkowe lektury dopasują się do każdej okazji i zawsze sprawdzą się idealnie.

Książeczka perełka – drobny upominek o wielkiej wartości

Seria książek perełka niosą nadzieję, dają siłę, mobilizują, a nieraz potrafią również wywołać szeroki uśmiech! To niezwykłe, kompaktowe książeczki, które można nosić przy sobie przez cały czas. Bez względu na to, gdzie jesteś – w szkole, w pracy, przed wygłoszeniem ważnej mowy czy przed przystąpieniem do egzaminu – książeczka perełka pomoże Ci znaleźć w sobie nowe pokłady siły i doda pozytywnej energii.

Książeczki obejmują szeroką tematykę. Niektóre z nich uczą wdzięczności i dziękowania, inne przypominają o tym, dlaczego warto doceniać każdy dzień, jeszcze inne wspierają w trudnych momentach i pomagają przywrócić nadzieję osobom, które znalazły się w niełatwej życiowej sytuacji. Seria książek perełka jest wyjątkowo wszechstronna i rozbudowana, dzięki czemu każdy bez wyjątku może znaleźć tematykę dopasowaną do siebie lub swojej bliskiej osoby. Każda z książeczek zawiera zbiór starannie dobranych cytatów związanych z określonym tematem.

Małe książeczki na każdą okazję

Chcesz przypomnieć swojemu bliskiemu – przyjacielowi, mężowi, żonie, siostrze, bratu, a może mamie – jacy są dla Ciebie ważni? Książeczka perełka w prosty sposób obrazuje to, co czasami niełatwo jest powiedzieć. Dzięki temu doskonale sprawdza się w roli drobnego i niezwykle uroczego upominku.

Z myślą o najmłodszych, powstały również specjalne książeczki perełki dla dzieci, które wyróżniają się barwnymi i ciekawymi ilustracjami opowiadającymi o przygodach Bombika. Książki te przedstawiają rozmaite sytuacje z codziennego życia, dzięki czemu mogą stanowić cenne wsparcie w procesie wychowywania dziecka. Główny bohater zmaga się z różnymi problemami, które zawsze da się w odpowiedni sposób rozwiązać. Książeczki perełki z Bombikiem w łatwy i przystępny sposób wyjaśniają dziecku, jak powinno się zachować w różnych sytuacjach i jak radzić sobie z codziennymi trudnościami.

 

Sprawdź szeroką ofertę książeczek perełek w sklepie Liturgiczny.pl!

Jeśli szukasz pomysłu na drobny i niezwykle oryginalny upominek, książki perełki sprawdzą się doskonale! Czytelnik znajdzie w nich mnóstwo cennych życiowych wskazówek ubranych w piękne słowa. Książeczka perełka przypomina o najważniejszych wartościach, które powinny stanowić fundamenty w codziennym życiu. W naszym sklepie online posiadamy szeroki wachlarz niezwykłych kompaktowych książeczek, które można sprezentować swojemu bliskiemu, jak również sobie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium