W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Obrazki religijne - folderki z modlitwą

Kontrolka majowa - Fatima - puzzle Kontrolka majowa - Fatima - puzzle
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plakietka dwustronna Serce Jezusa Plakietka dwustronna Serce Jezusa
Producent: Polski
Cena: 1,00 zł
zobacz więcej
Akt oddania się Panu Jezusowi, składany folder Akt oddania się Panu Jezusowi, składany folder
Producent: Polski
Cena: 25,00 zł 35,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Akt osobistego oddania się Matce Bożej - obrazek Akt osobistego oddania się Matce Bożej - obrazek
Producent: Inny
Cena: 25,00 zł
zobacz więcej
Deseczka DEKALOG Deseczka DEKALOG
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej

Obrazki religijne dla dzieci i młodzieży to wspaniały sposób na poznanie modlitw oraz żywotów świętych!

Chyba każdy wierny jako dziecko kolekcjonował obrazki religijne, które albo wklejał do zeszytu z religii, albo trzymał w książeczce do nabożeństwa. Otrzymywało się je podczas niedzielnych mszy, a także na początku roku, kiedy rodzina przyjmowała kolędę w domu. Dostępne w naszej ofercie obrazki religijne dla dzieci są dwustronne - wydrukowano na nich wizerunki świętych oraz słowa modlitw, takie jak koronka ku czci Ducha Świętego, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa czy tajemnice szczęścia. Dostępne są też wersje jednostronne z reprodukcjami znanych dzieł religijnych, wizerunkami papieży, a także zdjęciami relikwii. Obrazki religijne dla dzieci mogą też być podarunkiem z okazji sakramentu pierwszej komunii, bierzmowania oraz imienin. Oferujemy też obrazki wspomnieniowe do nadruki, różne naklejki, błogosławieństwa i pocztówki. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Liturgiczny.pl!

Obrazki religijne na Boże Narodzenie do noszenia przy sobie oraz ozdoby domu

Jako nauczyciel religii lub katecheta możesz zamówić obrazki religijne o tematyce Bożego Narodzenia jako prezent dla przedszkolaków i uczniów. Nie tylko pomoże to maluchom lepiej zrozumieć świąteczne zwyczaje oraz tradycje, ale także może to być zachętą do uczestniczenia w mszach adwentowych, czyli roratach. Jeśli w Twojej rodzinie zbieracie się na wspólne kolędowanie, warto również przygotować taki podarunek dla uczestników spotkania, aby upamiętnić miły wieczór. Obrazki religijne dla dzieci mogą też być prezentem w konkursie - na przykład za stworzenie bożonarodzeniowej szopki czy pomoc w przygotowaniach do klasowej Wigilii. Maluchy z pewnością docenią taki upominek, a dzięki nim dowiedzą się więcej o swojej religi! Także dorośli z pewnością chętnie otrzymają taki prezent - można nim udekorować dom, nosić przy sobie, czy pozostawić wizerunek patrona w samochodzie, aby opiekował się kierowcą. W sklepie Liturgiczny.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, również większych paczek, wierzymy więc, że znajdziesz obrazki religijne, które chętnie zamówisz.

Dlaczego warto wybrać sklep Liturgiczny.pl? Oferujemy obrazki religijne w różnych formatach i o różnej symbolice

Obrazki religijne jako drobny podarunek z okazji świąt oraz uroczystości kościelnych będą bardzo miłym gestem w stosunku do znajomych, przyjaciół oraz najbliższych. Można je zamówić osobno, a także jako dodatek do większych zakupów. Zapewniamy wybór obrazków zarówno z popularnymi motywami i znanymi symbolami, jak i wizerunki mniej znanych świętych. Sklep Liturgiczny.pl działa nie tylko w sieci - prowadzimy również działalność stacjonarną w Kielcach, przy ulicy Turystycznej 1a, obok Kościoła pw. św. Józefa Robotnika. Zamówienia wysyłamy na terenie całej Polski i zagranicę - przesyłka zawsze jest odpowiednio zabezpieczona, a przede wszystkim szybka. Na terenie Kielc dostawa produktów jest możliwa nawet tego samego dnia. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów - zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium