W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

W kategorii Różańce bransoletki prezentujemy szeroki wybór koronek różańcowych, w tym różańce bransoletki z kamieni naturalnych . Proponujemy różąnće na sznurku oraz bransoletki z łączeniem ze srebra . Bransoletki różańce dla kobiet , mężczyzn , młodzieży oraz dzieci 

Dopisana treść:

Różaniec to jedna z najbardziej znanych na świecie modlitw. Przypisuje się mu nadzwyczajną moc, nieporównywalną z innymi. Oprócz konkretnych świąt oraz wybranych okresów w roku liturgicznym różaniec odmawiany jest zatem najczęściej także w specjalnych intencjach, na przykład czyjegoś powrotu do zdrowia, uniknięcia klęski itp. Praktycznie przy każdej parafii funkcjonuje Kółko Różańcowe, które spotyka się właśnie w celu odmawiania tej potężnej modlitwy. Najbardziej powszechne i znane są naturalnie długie różańce, obejmujące pełen cykl modlitwy. Tymczasem obok nich występują także inne typy, także stosunkowo popularne, jednak znacznie mniej niż te pierwsze. Różaniec, bez względu na swoją formę, ma jednak na celu ułatwienie jego odmawiania, aby nie pogubić się w liczbie oraz kolejności poszczególnych pojedynczych modlitw jakie obejmuje. Znakomicie nadają się do tego zarówno różańce tradycyjne, jak i przypominające nieco taki różaniec bransoletki, czy też różańce w postaci krążków zakładanych jak obrączki na palec. Dwie ostatnie formy wymagają co prawda nieco więcej uwagi, zapamiętywania liczby odmówionych już etapów. Niemniej – są bardzo poręczne i praktyczne, co czyni je także bardzo atrakcyjnymi. Takiego rodzaju różaniec z łatwością można zabrać nie tylko na pielgrzymkę, ale nosić ze sobą wszędzie na co dzień. Różańce w formie bransoletek są wygodne i łatwo umieścić taki różaniec w sąsiedztwie zwykłej bransoletki na nadgarstku, albo zegarka na rękę.

Różaniec - bransoletka

Naszyjnik różaniec  NS086 Naszyjnik różaniec NS086
Producent: Polski
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
Błękitny różaniec sprężynka na nadgarstek Błękitny różaniec sprężynka na nadgarstek
Producent: Polski
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Różaniec dziesiątka mały biały Swarovski Różaniec dziesiątka mały biały Swarovski
Producent: Polski
Cena: 70,00 zł
zobacz więcej
Bransoletka kolorowa ze świętymi Bransoletka kolorowa ze świętymi
Producent: Inny
Cena: 2,50 zł
szt.
zobacz więcej

Bransoletki różaniec

Wiele spośród różańców zakładanych na nadgarstek to nie tylko modlitewne akcesoria, ale także ciekawe wizualnie ozdoby. Niejeden z takich różańców na pierwszy rzut oka wcale nie przypomina paciorków do modlitwy, ale kolorową bransoletkę na rękę. O jej ukrytym znaczeniu nierzadko wie zatem jedynie jej właścicielka. Kolorowa bransoletka na męskim nadgarstku może budzić nieco więcej zainteresowania, do czasu aż ciekawscy nie zweryfikują jej funkcji. Różańce na rękę mogą być także znacznie bardziej dyskretne – na przykład całkiem przezroczyste.

Odmawiajcie różaniec

O to właśnie Matka Boska prosiła po wielokroć w swoich objawieniach. Modlitwa różańcowa jest zatem ściśle powiązana także ze Świętami Maryjnymi oraz z całokształtem Kultu Maryjnego. Jest to modlitwa odmawiana bardzo często i powszechnie, a same różańce powstają z coraz bardziej wymyślnych surowców. Tymczasem podczas wyboru różańca warto postawić także na materiały znane od dawna, naturalne. Liturgiczny.pl oferuje między innymi różańce bransoletki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Na przykład różańce z jaspisu, z onyksu czy z agatu. Takiego typu różańce mogą stanowić jeden rząd paciorków, jak i więcej równoległych do siebie rządków koralików. Obok bransoletek do odmawiania różańca dla dorosłych w ofercie sklepu liturgiczny.pl mamy między innymi nowoczesne, kolorowe, silikonowe bransoletki z popularną modlitwą do Anioła Stróża, „Aniele Boży”, w języku angielskim – dla dzieci. Dzieci obecnie często niemal tak samo sprawnie jak językiem ojczystym posługują się angielskim już od najmłodszych lat. Taka bransoletka przypadnie wielu spośród nich do gustu.

Bransoletki różaniec dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dlaczego ta modlitwa jest tak ważna dla katolików?

Różaniec to nazwa modlitwy, która ma szczególne znaczenie duchowe dla osób wierzących. Podczas niej używa się m.in. bransoletki różaniec, która składa się z połączonych drucików oraz paciorków. Symbolika tego przedmiotu odnosi się do jego nazwy - pochodzi ona od łacińskiego słowa rosa, czyli róża, a sam akt modlitwy w średniowieczu porównywano z ofiarowaniem Matce Bożej wieńców tych kwiatów. Cykl różańcowy odnosi się do wydarzeń biblijnych i składa się z tajemnic radosnych, światła, bolesnych oraz chwalebnych. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie w październiku. Podczas tych mszy odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz odmawia się jedną dziesiątkę tajemnic. Różańce w formie bransoletki można nosić ze sobą lub na sobie, jako świadectwo wiary katolickiej, wiele osób decyduje się również na ich kupno, ze względu na zajęty tryb życia. Dzięki temu mają oni sposobność do modlitwy w każdej chwili.

Bransoletki różańce w ofercie Liturgiczny.pl, dzięki którym w pełni skupisz się na modlitwie

W kategorii bransoletki różaniec prezentujemy szeroki wybór koronek różańcowych, w tym modele z kamieni naturalnych, na sznurku oraz z łączeniem ze srebra. Skąd popularność tych produktów? Różaniec to jedna z najbardziej znanych na świecie modlitw, która w ostatnim czasie szczególnie zwróciła uwagę wiernych. Przypisuje się mu nadzwyczajną moc, nieporównywalną z innymi. Oprócz konkretnych świąt i wybranych okresów w roku liturgicznym, różaniec jest zatem odmawiany najczęściej także w specjalnych intencjach, na przykład czyjegoś powrotu do zdrowia czy pomyślnego rozwiązania problemów. Praktycznie przy każdej parafii funkcjonuje Kółko Różańcowe, które spotyka się właśnie w celu modlitwy. Wszystkim znane są długie różańce, obejmujące pełen cykl tajemnic, różańce bransoletki również jednak zdobywają olbrzymią popularność - ich głównym celem jest w końcu ułatwienie odmawiania modlitwy tak, aby nie pogubić się w liczbie oraz kolejności poszczególnych pojedynczych modlitw. Do tego znakomicie nadają się zarówno różańce tradycyjne, jak i przypominające te przypominające bransoletki, a także modele w postaci krążków, zakładanych na palec jak obrączki. Dwie ostatnie formy wymagają jednak nieco większej uwagi i zapamiętywania liczby odmówionych już etapów. Niemniej – są bardzo poręczne i praktyczne, co czyni je także bardzo atrakcyjnymi. Takiego rodzaju różaniec z łatwością można zabrać nie tylko na pielgrzymkę, ale nosić ze sobą wszędzie na co dzień. Różańce w formie bransoletek są po prostu bardzo wygodne i łatwo połączyć taki różaniec w sąsiedztwie zwykłej bransoletki na nadgarstku albo zegarka na rękę.

Poznaj nasz asortyment!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Liturgiczny.pl. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli, które wykonane są z różnokolorowych koralików oraz pięknych kamieni naturalnych, m.in. onyksu, agatu i opalitu. Sprawdź, która bransoletka różaniec spodoba Ci się najbardziej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium