W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Artykuły do chrztu

Pudełko drewniane na świecę Pudełko drewniane na świecę
Producent: Polski
Cena: 55,00 zł
zobacz więcej
Kolorowa lampka - Anioł Stróż Kolorowa lampka - Anioł Stróż
Producent: Włoski
Cena: 90,00 zł
zobacz więcej
Anioł duży drewniany z bursztynem Anioł duży drewniany z bursztynem
Producent: Polski
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Anioł mały drewniany z bursztynem Anioł mały drewniany z bursztynem
Producent: Polski
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej
Anioł z drewna 95D Anioł z drewna 95D
Producent: Inny
Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ubranka i inne akcesoria do chrztu

Jeżeli zamierzają Państwo w najbliższym czasie chrzcić dziecko, to posiadamy wszystko, czego potrzeba, by przygotować się do tego ważnego wydarzenia. Oferujemy ogromny i różnorodny wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów do chrztu i stale dodajemy nowe produkty. Warto sprawdzić nasze ubranka chrzcielne dla chłopców i dziewczynek, dzięki którym będą wyglądać wspaniale w tym wyjątkowym dniu. Posiadamy różne fasony eleganckich sukienek sprzedawanych zarówno jako pojedyncze elementy, jak i całe zestawy z czapeczkami i odzieniem wierzchnim. Można dostać u nas również uniwersalne białe kurteczki, które nie tylko znakomicie wyglądają, ale także doskonale zabezpieczają przed chłodem. Wśród naszych ubranek i akcesoriów do chrztu znajdują się także garnitury niemowlęce dla chłopców. Można dokonać wyboru spośród wielu różnych modeli, które sprawią, że dziecko będzie prezentować się znakomicie zarówno podczas samej ceremonii, jak i na zdjęciach pamiątkowych. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych akcesoriów chrzcielnych do ubranek, takich jak buciki. Posiadamy eleganckie modele w wielu fasonach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie tylko będą ozdobą Państwa dziecka podczas chrztu, ale z powodzeniem będzie ono mogło korzystać z nich także w codziennym życiu. Szczegóły dostępne są w opisach na naszych podstronach produktowych.

Zdobione świece i akcesoria chrzcielne

Chrzest święty jest jedną z najważniejszych ceremonii w życiu katolika. Dlatego wymaga stosownej oprawy i dodatków, które uczynią go jeszcze godniejszym. Jednym z akcesoriów chrzcielnych, bez których nie obędzie się ten sakrament, są świece. Symbolizują one życie, odrodzenie i wiarę katolicką. W naszej ofercie znajduje się ich wiele rodzajów, więc z pewnością nie będą mieć Państwo żadnych problemów z doborem idealnego modelu. Posiadamy świece zawierające zdobienia odpowiednie dla dziewczynek i chłopców, a także takie zawierające uniwersalne ozdoby. Przykładem mogą być tradycyjne białe świece ze złotymi zdobieniami albo z kokardami. Można zakupić u nas także świece zdobione w sposób ręczny, przedstawiające piękne religijne scenki. Oprócz tego udostępniamy do sprzedaży także wszelkiego rodzaju akcesoria na chrzest potrzebne przy świecach, takie jak osłonki zabezpieczające przed kapaniem wosku, profitki i wiele innych.

Akcesoria na chrzest na pamiątkę

Z tak ważnej uroczystości, jak chrzest, warto mieć pamiątki, które pozwolą wspominać ją dziecku, gdy to osiągnie stosowny wiek i zrozumie znaczenie całej ceremonii. W tej kategorii oferujemy bardzo duży wybór różnego rodzaju pięknych produktów. Mogą to być między innymi posrebrzane obrazy przedstawiające anioły, obrazkowe wydania Pisma Świętego, albumy i foto ramki z pięknymi zdobieniami odwołującymi się do wiary, święte figurki i ikony, a także pamiątkowe książeczki, które dziecko będzie mogło przeglądać, gdy będzie miało nieco więcej lat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i zdjęciami pamiątkowych akcesoriów na chrzest dostępnymi na naszej stronie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium