koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Koszulki chrześcijańskie

Bardzo często, aby pokazać, że czymś się interesujemy lub gdy coś jest ważne w naszym życiu - umieszczamy to na naszych ubraniach. Niejednokrotnie wybieramy unikatowe koszulki z cytatami czy ciekawymi obrazkami. Podobnie jest z naszą wiarą. Obecnie mamy możliwość zaopatrzyć się we wspaniałe koszulki religijne pokazujące jak bardzo Bóg jest obecny w naszym życiu. Z jednej strony to niezwykły zaszczyt, móc nosić takie t-shirty, a jednocześnie wielka odpowiedzialność, a nawet wyzwanie. W końcu, żyjemy w świecie, w którym nie każdy zgadza się z naszymi przekonaniami, a często je krytykuje. Ponadto, noszenie takich koszulek katolickich z pewnością przyczyni się do pogłębienia naszej wiary i poprawienia relacji z Bogiem. Takie gadżety religijne będą świetnym prezentem dla osoby religijnej, która nosząc taką koszulkę, chce świadczyć o Bogu.

 

Koszulka wykres życia Koszulka wykres życia
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
zobacz więcej
Koszulka zielona skrzydła ostatnie sztuki! Koszulka zielona skrzydła ostatnie sztuki!
Producent: Polski
Cena: 23,00 zł 30,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Koszulki katolickie z cytatami

Szczególny rodzaj produktów w naszym sklepie to koszulki poświęcone tematyce religijne, na które zostały naniesione teksty religijne i cytaty z Biblii. Z pewnością są one bardzo motywujące. Mając gorszy, dołujący dzień, wystarczy tylko spojrzeć w lustro i przeczytać cudowny napis, a wszystko od razu staje się lepsze. Odzyskujemy wiarę i nadzieję oraz mamy pewność, że Jezus jest z nami i nigdy nas nie opuszcza. Co więcej, nosząc ubrania z tekstami religijnymi, głosimy je całemu światu. Pozwalamy innym poznać Boga i zrozumieć naszą wiarę. Pokazujemy tym również, jak bardzo jesteśmy do Niego przywiązani i jak silna jest nasza więź z Panem. Przykładami takiego tekstu są cytaty: "Ci, co zaufali Panu odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą" Iz 40,31 albo “Weź udział w trudach i przeciwnościach jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa” fragment z 2 listu do Tymoteusza 2, 3.

Ubrania z symbolicznymi nadrukami

Do wyboru oferujemy także cudowne koszulki chrześcijańskie posiadające nadruk, który symbolizuje naszą wiarę. Na wyróżnienie zasługuje tutaj model z rybą czy krzyżem. W ofercie także koszulki katolickie mające następujący wzór: gołębica, litery alfa i omega, skrzydła, baranek, Lew Judy, krzyż z gołębicą, alfą i omegą, skrzydłami, barankiem i wieloma innymi. Wszystkie koszulki, oprócz przekazu religijnego, mają także bardzo atrakcyjny wygląd. Bez wątpienia skomponują się z wieloma ubraniami i będą świetnie wyglądać. Dodatkowo taka symbolika także pogłębia naszą wiarę i zachęca do refleksji i zgłębiania jej tajników. Oferujemy także liczne modele koszulek z nadrukiem zarówno tekstowym, jak i symbolem religijnym.

T-shirt dla każdego chrześcijanina

Z uwagi na różnorodność potrzeb i indywidualnych predyspozycji każdego człowieka, przygotowaliśmy rozbudowaną gamę wspaniałych koszulek symbolizujących religijność. W naszym sklepie z łatwością znajdziesz swój rozmiar i kolor koszulki. W naszej ofercie dostępne różne kolory koszulek: czarny, biały, niebieski, zielony, czy szary. Oferujemy także szeroką gamę rozmiarów - XS, S, M, L, XL, XXL oraz rozmiary dla dzieci. Każda koszulka jest wykonana ze 100% bawełny, w zależności od modelu ich gramatura wynosi 140 g/m2 lub 155g/m2. Takie koszulki religijne to także świetny pomysł na prezent. Każdy wierzący z pewnością ucieszy się z takiej ozdoby swojej szafy. Co więcej, ofiarując swoim bliskim tak cudowny podarunek, przyczynimy się do umocnienia ich wiary i pomożemy im lepiej przeżywać swoją relację z Bogiem.

Wszystkie koszulki religijne są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Wysokiej jakości trwały nadruk wykonany jest za pomocą technologii sitodruku. Ta technologia nadruku umożliwia pranie ubrań w pralce, oczywiście zgodnie z zaleceniami na metce. Do wyboru liczne nowości i ciekawe wzory nadruków. Bogaty asortyment naszego sklepu z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz wspaniałe koszulki chrześcijańskie i ciesz się widocznymi symbolami Twojej wiary! W ofercie także ciepłe bluzy i inne gadżety religijne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium