W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

W kategorii Obrazy ze srebra polecamy szeroki wybór srebrnych obrazków z wizerunkami świętych i aniołów. Te drugie w sposób szczególny dedykowane są dla dzieci jako pamiątka chrztu świętego lub jako prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka. U nas znajdziesz obrazki ze srebra włoskich producentów tj. VALENTI, MIDA, SOVRANI a także lidera w produkcji precjozów ze srebra firmy LEADER ARGENTI. Oferujemy także wizerunki religijne wykonane w całości ze srebra o próbie 925.

Wysoka jakość oferowanych obrazów ze srebra i możliwość wykonania dedykowanego grawera to najlepsza oferta na rynku obrazków religijnych ze srebra.

  • promocja

W ofercie Liturgiczny.pl znajdziesz wysokiej jakości obrazy ze srebra od najlepszych producentów!

W kategorii obrazy ze srebra oferujemy naszym Klientom szeroki wybór sztuki sakralnej z wizerunkami świętych, aniołów oraz scenami z Pisma Świętego. Obrazy z aniołami są w szczególny sposób dedykowane dzieciom jako pamiątka chrztu świętego, prezent z okazji pierwszych urodzin, a także podarunek z na pierwszą komunię. Bez problemu wybierzesz również odpowiednie pamiątki dla młodej pary oraz rodziców czy dziadków, obchodzących rocznicę ślubu. Dostępne w asortymencie Liturgiczny.pl obrazy ze srebra wykonywane są przez włoskich producentów, takich jak Valenti, Mida, Sovrani oraz prawdziwego lidera w produkcji dewocjonaliów ze srebra, firmę Leader Argenti. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz możliwość wykonania dedykowanego grawerunku sprawiają, że w naszym sklepie znajdziesz najlepszy wybór obrazków religijnych. Warto też wspomnieć o próbie kruszcu, z których wykonuje się ikony - jest to srebro o czystości 925.

Obrazy ze srebra z wizerunkiem Świętej Rodziny - dlaczego są tak ważne dla katolików?

Pomimo tego, że mogą się one wydawać niezbyt nowoczesne, wciąż są chętnie kupowane i wieszane przez wielu katolików - mowa oczywiście o obrazach ze srebra ze Świętą Rodziną. Historia Józefa oraz Maryi pojawia się w Piśmie Świętym, m.in. w Ewangelii Świętego Łukasza i z pewnością ma duże znaczenie dla wielu osób. Być może właśnie oczekujecie dziecka i chcecie przygotować się duchowo na to wydarzenie? A może wręcz przeciwnie, dopiero staracie się o powiększenie rodziny, ale borykacie się z trudnościami? Obraz ze srebra z wizerunkiem Świętej Rodziny może być dla Was dużym pocieszeniem w takich chwilach. Historia ta ma również przypominać o tym, jak ważne są bliskie relacje między najbliższymi - bliskość, zrozumienie, troska, to wszystko widoczne jest w postaciach Maryi i Józefa, pochylających się nad Dzieciątkiem. Zdecydowanie warto kierować się takimi wartościami w codziennym życiu.

Obrazy ze srebra “Ostatnia Wieczerza” - wartościowy podarunek z okazji bierzmowania i ślubu

Obrazy ze srebra “Ostatnia Wieczerza” to piękny symbol miłości Jezusa do każdego z nas. Przypominają one również o poświęceniu Zbawiciela oraz o tym, że również i my często stajemy przed różnymi próbami życiowymi. Nic więc dziwnego, że te produkty są tak chętnie wybierane na prezent na różne okazje, takie jak bierzmowanie, zawarcie małżeństwa oraz okrągłe rocznice ślubów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór produktów w różnych rozmiarach oraz od różnych producentów. Obrazy ze srebra “Ostatnia Wieczerza” można również grawerować, dzięki czemu ten wyjątkowy podarunek będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Jeśli chciałbyś dopytać o szczegóły tej usługi, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Stacjonarnie działamy w Kielcach - osoby, które są zainteresowane szybką realizacją usługi mogą liczyć na dostarczenie paczki jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy do składania zamówień - dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium