W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Srebrne łańcuszki z przywieszką

Wyroby ze srebra są jednymi ze sztandarowych produktów w ofercie sklepu liturgiczny.pl. Wśród nich znajdziecie między innymi: lichtarze, obrazy, naczynia liturgiczne, zawieszki i łańcuszki oraz wiele, wiele innych. Większość zawieszek oraz medalików oferujemy osobno – jako pojedyncze elementy, które można wymiennie zawieszać na swoim łańcuszku. Jeżeli jednak nie posiadasz jeszcze łańcuszka, warto rozważyć zakup takiego srebrnego kompletu. Inne zawieszki znajdziesz oczywiście w odpowiednich kategoriach na liturgiczny.pl. 

Eleganckie srebrne łańcuszki z przywieszką

Taki zestaw to także pomysł na prezent dla wierzącej osoby. Te łańcuszki sprzedajemy razem z typowo religijnymi medalikami, jednak jeżeli szukasz niezobowiązującej biżuterii ze srebra dla kobiet, niekoniecznie związanej z religijną symboliką, zapraszamy do osobnej zakładki, w której znajdziesz właśnie takie ozdoby. Oferta naszego sklepu jest zdecydowanie skierowana do osób wierzących, jednak część asortymentu przypadnie do gustu również ateistom jak i wyznawcom innych religii – artykuły te są po prostu uniwersalne. Zakupione osobno przywieszka i łańcuszek pozwalają zatem tworzyć również oryginalne zestawy srebrnej biżuterii dla osób religijnych i nie tylko. Każda osoba, która przystępowała w swoim życiu do Pierwszej Komunii Świętej pamięta zapewne charakterystyczny medalik z Matką Bożą, jaki wówczas otrzymała. Takie medaliki w komplecie z łańcuszkami znajdują się właśnie tutaj. Tak zwany komunijny medalik z Matką Boską wcale nie musi być medalikiem przeznaczonym typowo na tą okazję. Wizerunek Matki Bożej Niepokalanej na medaliku noszony jest powszechnie, także przez dzieci młodsze e osoby dorosłe. W tego typu zestawie oferujemy również medaliki przedstawiające inne wizerunki Matki Boskiej – w celu stworzenia odpowiedniego, odpowiadającego Twoim potrzebom zestawu prosimy o kontakt.

Srebrne zestawy z przywieszką

Wśród oferowanych w sklepie internetowym liturgiczny.pl zestawów składających się z łańcuszka oraz przywieszki znajdują się także medaliki z Panem Jezusem. Klasycznym typem medalika jest oczywiście krzyżyk – z postacią Jezusa Ukrzyżowanego, lub bez niej. Jednak w naszych zestawach znajdziesz również klasyczne, płaskie medaliki przedstawiające ten obraz, niebędące same w sobie takimi właśnie popularnymi krzyżykami. Niezależnie od tego, który religijny zestaw na szyję wybierzesz, w sklepie liturgiczny.pl zakupisz odpowiednie preparaty oraz akcesoria do czyszczenia przywieszek i łańcuszków oraz innych srebrnych przedmiotów. To między innymi specjalny płyn Argentum 2, który sprzedajemy w opakowaniach o różnych pojemnościach. Dzięki temu łatwo znajdziesz opakowanie odpowiedniej wielkości w zależności od tego, co ma być czyszczone za jego pomocą. Do łańcuszków i medalików wystarczy oczywiście małe opakowanie, jeżeli posiadasz na przykład srebrną zastawę po babci – wybierz większe. Przy mniejszych elementach często wystarczy po prostu impregnowana chusteczka do czyszczenia srebra wielokrotnego użytku, która w połączeniu z wodą znakomicie zdaje egzamin podczas takich zabiegów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium