W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Zawieszka srebrna kotek -srebro 925 Zawieszka srebrna kotek -srebro 925
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zawieszka srebrna słoń - próba 925 Zawieszka srebrna słoń - próba 925
Producent: Polski
Cena: 26,00 zł 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przywieszka srebrna żółwik - próba 925 Przywieszka srebrna żółwik - próba 925
Producent: Polski
Cena: 29,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zawieszka słonik - srebro próba 925 Zawieszka słonik - srebro próba 925
Producent: Polski
Cena: 25,00 zł 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Aniołek srebrny zawieszka - próba 925 Aniołek srebrny zawieszka - próba 925
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Delfin Zawieszka srebrna - PRÓBA 925 Delfin Zawieszka srebrna - PRÓBA 925
Producent: Polski
Cena: 24,00 zł 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Papuga zawieszka srebrna - próba 925 Papuga zawieszka srebrna - próba 925
Producent: Polski
Cena: 37,00 zł 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Srebrna zawieszka delfinek - próba 925 Srebrna zawieszka delfinek - próba 925
Producent: Polski
Cena: 15,00 zł 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Aniołek srebrny - zawieszka - próba 925 Aniołek srebrny - zawieszka - próba 925
Producent: Polski
Cena: 27,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Biżuteria ze srebra 

Kobiety, niezależnie od tego, czy są osobami wierzącymi, czy też nie, lubią biżuterię. Oferta sklepu liturgiczny.pl pokazuje, że nie musi być ona krzykliwa ani wyzywająca, ale potrafi być elegancka i dyskretna. Srebrna biżuteria, chociaż skierowana przede wszystkim do przedstawicielek płci pięknej, to także ciekawa propozycja na przykład dla dzieci. Srebrne zawieszki w kształcie zwierzątek spodobają się właśnie najmłodszym, chociaż są też pomysłem na prezent dla seniorki rodu. Taka biżuteria ma wybitnie uniwersalny wymiar, pasując paniom w naprawdę każdym wieku. Ponadto, co rzadkie w przypadku poszczególnych elementów oferty witryny liturgiczny.pl – te ozdoby nie są bezpośrednio powiązane z motywami religijnymi. To po prostu ciekawe wzory srebrnej biżuterii. 

Srebrna biżuteria dla kobiet

Biżuteria jako taka, przynajmniej w naszym kręgu kulturowym, postrzegana jest jako szeroko pojęte ozdoby dla pań. Właśnie dlatego to im przede wszystkim dedykujemy nasz srebrne zawieszki, łańcuszki i inne drobiazgi z tej właśnie kategorii. Symbole zwierząt na pewno przypadną do gustu dzieciom, jednak zwierzęta, zarówno w Biblii jak i w innych uniwersalnych oraz symbolicznych księgach na całym świecie stanowią niejako stały element. Nie ma tutaj znaczenia kto ten symbol interpretuje: dzieci czy może dorośli. To dlatego biżuteria przedstawiająca szeroko pojętą faunę wcale nie jest dziecinna, jest także kobieca. Podobnie jest w przypadku symboliki tak powszechnej jak motywy aniołów. Anioły, chociaż nierozłącznie związane z tradycja chrześcijańską, przez tysiąclecia zdążyły już wykroczyć daleko poza nią. Anioły i aniołki coraz częściej pojawiają się całkowicie w oderwaniu od kwestii religijnych, jednocześnie nie tracąc swojego religijnego charakteru. Kobieta nosząca wisiorek z motywem aniołka sama nadaje mu zatem wybrany przez siebie charakter. 

Srebrna kobieca biżuteria

Taka biżuteria jest odpowiednia nie tylko na specjalne okazje, ale również, a może przede wszystkim, na co dzień. Nasza srebrna biżuteria jest atrakcyjna, ale jednocześnie na tyle skromna, aby nie raziła właśnie w codziennych okolicznościach. Większość zawieszek oferowanych przez liturgiczny.pl posiada swoją symbolikę, niekoniecznie o charakterze stricte religijnym. Popularne są na przykład wesołe, srebrne słoniki z uniesioną do góry trąbą. O ile słoń nie jest raczej typowo biblijnym symbolem, to powszechnie uważa się, że ten z podniesioną trąbą miałby przynosić szczęście. Nie każda religijna osoba wierzy w takie talizmany, jednak tego typu ozdoby dla kobiet wcale nie muszą być traktowane w ten sposób. Zarówno słonie, jak i inne postaci zwierząt w formie uroczych zawieszek, jak: żyrafa, kotek i inne, po prostu urozmaicają codzienne stylizacje. W sklepie internetowym liturgiczny.pl kupisz zawieszki, łańcuszki do nich jak i kompletne wisiorki – chociażby te typu „celebrytka”. Oprócz nich znajdziesz również odpowiednie preparaty oraz akcesoria do czyszczenia srebrnych wyrobów, nie tylko w postaci biżuterii ze srebra. Sprawdź także ofertę innych srebrnych drobiazgów w pozostałych kategoriach na liturgiczny.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium